בדרך לתביעה: ליהיא גרינר יצאה נגד מישל טרוני והוא לא נשאר חייב!

בדרך לתביעה: ליהיא גרינר יצאה נגד מישל טרוני והוא לא נשאר חייב!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

בדרך לתביעה: ליהיא גרינר יצאה נגד מישל טרוני והוא לא נשאר חייב!

כולנו זוכרים את האש שספגה מי שכונתה לא פעם "הפה הגדול של הביצה", ליהיא גרינר לאחר הביקורת הנוקבת ששיתפה ברשתות בחברתיות בהקשר לאסון בהר מירון. אותה ביקורת שגרמה לגרינר לסגור את חשבון האינסטגרם שלה לתקופה מסוימת עד יעבור זעם ולחטוף לא מעט מתקפות מכמות אדירה של טוקבקיסטים וגם מהחברים לתעשייה.

 

נדמה כי הסערה סביב גרינר בהקשר לאותו מקרה כבר הספיקה להסתיים, היא חזרה לפעילות מלאה ברשתות החברתיות וזאת לא לפני שהעלתה פוסט התנצלות כאשר היא חנוקה מדמעות, אך עכשיו מתברר כי שלא לגמרי הכל מאחורנית ויש לה עדיין עסק פתוח עם כוכב הרשת מישל טרוני ומגישת הטלוויזיה צופית גרנט להם החליטה לשלוח התראה לפני תביעה.

[quads id="3"]

יא גרינר יצאה נגד מישל טרוני והוא לא נשאר חייב!
ליהיא גרינר: החליטה לפעול כלפי מי שיצא עליה ברשתות. צילום: דניאל קמינסקי

גרינר שיגרה באמצעות עורכי דינה מכתבי התראה לשניים בטענה שהם הכפישו את שמה ברשתות החברתיות אחרי הסטורי שהעלתה בעקבות האסון במירון ונראה שהם לא האחרונים שהולכים לקבל מכתב באותו הנושא. במקרה של מישל טרוני שקיבל ושיתף את המכתב ההתראה לתביעה, הוא החליט להגיב לו באופן חריף ואף קורא לארגן תביעה נגד ליהיא עם "כל אדם אשר דיבתו הוצאה ע״י ליהיא גרינר ב7 שנים האחרונות" לדבריו.

 

למכתב ההתראה של גרינר כנגד מישל טרוני, החליט טרוני להגיב ברשת האינסטגרם באופן חריף ביותר ולא מתפשר והסביר שהוא עומד איתן מאחורי כל הדברים שאמר כנגד גרינר, אלו היו דבריו המלאים:

 

צר לי מאוד שלאחר התקרית החמורה בה כל המדינה צפתה בגרינר מבזה ציבור שלם של מאמינים ודתיים לאחר האסון הנורא בהר מירון – היא כעת מוסיפה חטא על פשע ומבקשת להגביר את הלהבות עוד יותר. ליהיא גרינר מזמן הפכה מכוכבת ריאליטי לבן אדם המבקש לסכסך, לפלג – ולאחרונה גם לבזות 45 אנשים שאיבדו את חייהם באסון במירון.

[quads id="5"]

בדרך לתביעה: ליהיא גרינר יצאה נגד מישל טרוני והוא לא נשאר חייב!
מישל טרוני: מגייס את כל מי שנפגע מליהיא

אני עומד איתן מאחורי כל מילה שאמרתי נגד גרינר – ועדיין אומר. והנה מה שיש לי להגיד כעת: כל אדם אשר דיבתו הוצאה ע״י ליהיא גרינר ב7 שנים האחרונות מוזמן לפנות אלי ואני אממן את התביעה נגדה מכיסי. הגיע הזמן לשים סטופ לאנשים שמנצלים את הבמה שניתנה להם על מנת לפגוע באנשים לרבות: אנשים מתים, ילדים מתים, אנשי כוחות הביטחון, בני עדות המזרח, ועוד. הגיע הזמן לעמוד איתן מול ליהיא גרינר ומול בריונות מילולית ולא לפחד להגיד את האמת הקשה – אין מחילה למי שביזה את המתים באסון הנורא בהר מירון.

 

אין מחילה למי שמבזה פעם אחר פעם אנשי ציבור, עדות המזרח ועוד.. ולבסוף תמיד להתנצל, לגרום לכולם לסלוח ואז לחזור על אותה טעות פעם אחר פעם. אם גרינר באמת התנצלה אחרי שמתחה ביקורת ולקחה אחריות על דבריה – למה היא מפעילה כעת עורכי דין נגד מי שמתח ביקורת נגדה? הרי היא עצמה התנצלה בגין דבריה.

בכל מקרה – כל מי שהפרוטה אינה בכיסו וחש נפגע מליהיא גרינר (לרבות המשפחות של הקורבנות במירון) מוזמן כאמור לפנות אלי על מנת שאוכל להעמיד לו ייצוג משפטי חינמי נגד גרינר ונגד התופעה הפסולה של אלימות מילולית ושיימינג. ומילה לכל עם ישראל – אם קיבלתם במה, מכל סיבה שהיא, נצלו אותה אך ורק לצורך מטרות ראויות וטובות. השמיעו את הקול שלכם למען אלו שצריכים, למען הטוב, למען החלש, למען חסר הישע.. לעולם לא לטובת ביזוי והשפלה.

[quads id="1"]

כל חיי נלחמתי למען החלשים, לא אפסיק עכשיו בגלל מכתב מעורכי דין של ליהיא, גם הפעם זעקנו את הזעקה של כולם ובצדק, עובדה שהיא התנצלה ללא הפסקה על אותו מקרה וניסתה להסביר את עצמה, היא מודעת לנזק שנעשה. טוב שהיינו לצד הנפגעים ודיברנו בשמם ביום האסון הכבד המדובר.

 

תמיד, לא משנה מה, תעמדו איתן מול הפוגע, מול הרוע, מול הטועה, תנו להם לראות איך מרגיש החלש ושימו אותו בנעליים שלכם, שימו אותו במקום שהוא שם אתכם ותראו איך הוא מרגיש באותה השניה.. פתאום הוא יתנצל מכל הלב והנשמה כי הוא יבין איך זה מרגיש. שוב, אני חוזר, לעולם לא לשכוח להילחם למען הטוב, למען האדם החלש, למען זה שרוצה לדבר ואין לו ״קול״ ולמען חסרי הישע.

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות