חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

זה הצעד שאילנית לוי עושה בשונה מדניאל גרינברג במהלך ההריון

תמונ

השמועה אומרת...

שתפו

בעוד כשלושה חודשים מלכת היופי במיל’ אילנית לוי צפויה להביא לעולם את ילדתה המשותפת הראשונה עם בעלה, אלירז שדה. היא החליטה לחשוף את הבייבי באמפ בקמפיין לא כל כך שגרתי וגם לחשוף, איזה שינויים לקחה על עצמה במהלך ההריון.

 

15 שנים עברו מאז ילדה לוי את ילדתה הצעירה, אלין גולן ועכשיו זו סיבה אמיתית למסיבה כאשר היא שוב נכנסת לנעלי האמא ההריונית ונראה שיש שינוי אחד מאוד משמעותי אותו היא הולכת ליישם: הפסקת העישון.

[quads id=”3″]

לוי והבייבי באמפ בקמפיין ראשון בולט. צילום: אייקונז בי מדיו

לעוברים ושבים אמש באיזור המרכז הלוגיסטי של גברת GOLBARY בצריפין שקלטו את לוי לצד קרטונים ומשאיות המעמיסות ציוד, סחורה ומה לא, היה נדמה שהיא עשתה הסבת מקצוע אבל כלל היה מדובר בקמפיין חדש לבית האופנה אותו היא מייצגת בתור הפרזנטורית למטרת השקת שמלות הערב ואירועים לקיץ של המותג.. וכל זה בחודש שישי להריונה!

 

לוי חשפה על הסט את הרגשות והמחשבות על ההריון בגילה לעומת ההריונות הקודמים וגם את הפסקת העישון:”בצעירותי, בגיל 20 לקחתי את ההריון כמובן מאליו וכעת מברכת כל יום על הנס שקרה לנו, לכן הפסקתי לעשן אך יחד עם זאת אני לא מתכוונת ללכת לקורס הכנה ללידה”.

[quads id=”5″]

לוי והמשפחה במסיבת חשיפת מין העובר – זו כמובן בת!

היה נראה כי לוי התייחסה באופן ישיר להפסקת העישון במהלך ההריון. כזכור, במקרה של אשתו של בן זוגה לשעבר ואביה ילדיה, דניאל גרינברג – היא נתפסה כבר בפריים אחד כאשר היא מעשנת סיגריה במהלך הריונה השני והנוכחי, עוררה סערה גדולה ואף הגיבה לכך:“התחשק לי סיגריה. עוד סערה ברשת…”

 

עוד פירטה גרינברג בהקשר להרגלי העישון שלה בהריון:“אז כן, שיתפתי בעבר בכתבה שעישנתי בתקופת ההריון עם מיאלי בין 3-4 סיגריות ביום. בריא? כנראה שלא. מזיק? כנראה שגם לא”. טוב לחיי ההבדלים הקטנים.

[quads id=”1″]

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות