חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
שורטי יצאה על איתי לוי בחריפות:"לך תלמד לשיר טמבל, יא מעפן"

שורטי יצאה על איתי לוי בחריפות:”לך תלמד לשיר טמבל, יא מעפן”

השמועה אומרת...

שתפו

שורטי יצאה על איתי לוי בחריפות:"לך תלמד לשיר טמבל, יא מעפן"

הזמר ושופט הריאלטי, איתי לוי עלה על המוקד של הזמרת והשפית הילה ניסימוב שלא ממש אהבה את האדום שהעניק לחברתה ב”הכוכב הבא”, היא יצאה עליו ברשת החברתית ובענק.

 

המתמודדת בתוכנית אמש(שני) אלה לביא עלתה לשיר מאחורי המסך את הלהיט של ביונסה crazy in love וזכתה לעבור לשלב הבא ממש על הקשקש עם 70 אחוז מהקולות(תנאי המינימום לעבור לשלב הבא) ולא ממש בזכות השופט איתי לוי שהיה היחיד בין השופטים שלא העביר את אלה בטענה ש”לא התפוצץ לי, זה לא פיצץ אותי”.

[quads id=”3″]

שורטי יצאה על איתי לוי בחריפות:"לך תלמד לשיר טמבל, יא מעפן"
שורטי משתפת תגובה של מעריצת איתי לוי לצד התגובה המשועשעת שלה בסטורי

מי שלא אהבה את הביקורת של לוי הייתה מי שמכנה את לביא “אחותי הקטנה”, הילה ניסימוב(שורטי) ששיגרה ללוי את המסר הבא בסטורי:“ואיתי לוי, נשמה, לך תלמד לשיר טמבל, לא יהיה לך רבע מהכישרון שלה גם אם יהיו לך עוד מיליון להיטים, יא מעפן”.

 

שורטי שקיבלה מבול אדיר של ביקורות ואף איומים לחשבון האינסטגרם שלה בעקבות הביקורת שלה לזמיר איתי לוי החליטה להעלות סטורי בלתי מתנצל נוסף לאותם מגיבים לא סימפתיים וכתבה:“הסטורי הזה שאני כותבת עכשיו נכתב בהמשך להודעות הזויות שאני מקבלת בפרטי על הסטורי הקודם שכתבתי.”

 

ואז הגיעה העקיצה:“חשוב לי להבהיר. אומנם הגשתי מועמדות לנשיאות המדינה, אך בגלל שבחרו בן אדם אחר, אני עדיין בן אדם פרטי. זה שאני מוכרת לא אומר שאני מתכוונת ללקק לאף אחד את או לא להגיד את דעתי או שאני חייבת לכם משהו”.

[quads id=”5″]

 

שורטי יצאה על איתי לוי בחריפות:"לך תלמד לשיר טמבל, יא מעפן"

“שאר ה’סלבס’ שמגדירים את עצמם אושיות בעיני עצמם יהיו פוליטיקלי קורקט(בניגוד אליהם אני תמיד אומרת מה שכולם חושבים ולא אומרים כי הם פחדנים). התקשורת לא מעניינת אותי, רשתות חברתיות לא מעניינות אותי, רובכם לא מעניינים אותי ואני צוחקת על כל העולם כמו שאני יודעת לצחוק על עצמי.”

 

וסיימה בנימה משחררת: “להילחם איתי זה להילחם מול בן אדם שאין לכם סיכוי מולו, יש לי 142 אייריו, בחייאת, שחררו אותי. לילה טוב”

[quads id=”1″]

אז בצד של מי אתם? שורטי והביקורת שלה לאיתי לוי? או בצד של השופט שעשה את עבודתו כפי שציפו ממנו בתוכנית הריאלטי? דברו אלינו בתגובות:

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
הילה&איתי
הילה&איתי
2 שנים

איתי לוי מלךךךךך

שון
שון
1 שנים

ליצנית היית ליצנית תשאירי לא סתם קיבלת מכות במועדונים