בעקבות סערת הסירוב הדרמטית: כך הגיב אייל גולן לאסף אמדורסקי!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

בעקבות סערת הסירוב הדרמטית: כך הגיב אייל גולן לאסף אמדורסקי!

אירוע בלתי צפוי ומאוד חריג התרחש במהלך צילומי תוכנית הריאלטי "הכוכב הבא" של קשת 12, שופט התוכנית אסף אמדורסקי ביקש שלא לקבל את אחד המתמודדים רק בגלל בחירה בשיר של הזמיר הלאומי אייל גולן, אבל אז הגיעה התפנית המפתיעה וגם התגובה של גולן!

 

על פי פרטים שאושרו לפרסום ברשת מגורמים המעורבים בהפקת התוכנית, במהלך אחד האודישנים בו מתמודד נתן נאמבר עם שיר של אייל גולן, השופט אסף המדורסקי סירב כאמור להצביע רק מעצם בחירת השיר של גולן.

[quads id="3"]

בעקבות סערת הסירוב הדרמטית: כך הגיב אייל גולן לאסף אמדורסקי!
תחילה סירב כאמור להצביע למתמודד שבחר שיר של גולן אך ההפקה התערבה והוא התרצה, אמדורסקי

תחילה חבר השופטים איתי לוי ניסה לשכנע את אמדורסקי שלא להכשיל את המתמודד רק בגלל בחירת השיר של גולן אך השכנוע הזה לא הספיק כנראה לאמדורסקי ורק לאחר שמפיק התוכנית יואב צפיר פנה אליו וביקש ממנו להצביע רק על בסיס כשרונו, אסף החליט בסופו של דבר כן להצביע ואגב.. לפי המקורות – בזכות ההצבעה של אמדורסקי שהייתה בסוף חיובית, אותו מתמודד עבר את האודישן.

 

מטעם גולן ו"ליאם הפקות" החליטו שלא לשתוק למקרה החריג ושיגרו את התגובה החריפה הבאה לתקרית בהקשר של אמדורסקי:"שופט אמור להיות אדם ניטרלי ואובייקטיבי גם בתכנית ריאליטי וגם בבית המשפט. כאשר שופט מושפע מטעם אישי ומפלה מוזיקה מזרחית על פי טעמו בלבד, הוא הופך באופן ישיר למי שלא ראוי לשפוט את האחר. מאחלים בהצלחה לכל המתמודדים המוכשרים שמביאים זרם חדש לעולם המוזיקה בישראל".

[quads id="5"]

 

בעקבות סערת הסירוב הדרמטית: כך הגיב אייל גולן לאסף אמדורסקי!
נחלץ לטובת גולן, ירון אילן

גם חברו הטוב של גולן, מנחה הטלוויזיה ירון אילן החליט שלא לשתוק ושיגר פוסט חריף במיוחד שבסופו שאל האם המקרה מסמל או לא מסמל צביעות מצד אמדורסקי:"נסתרות דרכי האל … והצביעות חברי כתב התרבות רן בוקר פרסם בynet את ספורו של מתמודד ל״כוכב הבא״ שכל חטאו שרצה לשיר שיר של אייל גולן – זאת אומרת לא בא לבצע ערב מחווה – או גילוי הערצה. – רצה לשיר שיר שהוא אוהב שמאחוריו יש כותב מלחין וגם מבצע ששמו אייל גולן. והנה הזדעק לו השופט אסף אמדורסקי – וסרב לתת לו לשיר את השיר – שימו לב – סרב לתת לו לשיר את השיר ."

 

"אבל כמה מופלאות הן דרכי הצביעות – אותו אמדורסקי כבר שנים מופיע ערב ערב עם מופע מחווה ל״חלונות הגבוהים״ אשר סולנה היה אדם מוכשר בטירוף שמוליק קראוס ז״ל היה נוהג לכאורה להכות את זוגתו ג׳וזי כץ (על פי דבריה) "שמוליק הודיע לי מההתחלה שרק זונות הולכות להתלונן על הבעל שלהן", שחזרה בריאיון לאולפן שישי."

[quads id="1"]

"'וידעתי שאם אני אתלונן ויעצרו אותו אז אני אקבל מכות אחרי שהוא ייצא. אז בארץ זה לא היה כמו היום. למי היה אכפת? מי עזר? היום יש לאן ללכת, להתלונן"' להזכירך מול אייל גולן לא נפתח שום תיק פלילי והחקירה נגדו נסגרה!!!! גם אם זה לא מוצא חן בעיניך אלו הן העובדות!!! אז מר אמדורסקי???? צביעות או לא?"

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות