חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
דודו כהן ושי חי פותחים בשידור על אסיף ומעיין אדם:"מגעילה, אישה רעה"

דודו כהן ושי חי פותחים בשידור על אסיף ומעיין אדם:”מגעילה, אישה רעה”

השמועה אומרת...

שתפו

דודו כהן ושי חי פותחים בשידור על אסיף ומעיין אדם:"מגעילה, אישה רעה"

בחודש אפריל, 5 שנים אחורנית כולנו נחשפנו לפינתו של אמן הקרטה שי חי “כל האמת בפרצוף” כאשר הוא נגלה לצופים לראשונה בעונה ה-7 של “האח הגדול”, לטובה או לרעה, תלוי את מי שואלים. ועכשיו מתברר שבשנת 2021 הפינה הזאת חוזרת ובגדול ובלי פילטרים כתוכנית רשת חדשה ונועזת.

 

אנשים אנונמיים בתוך בית מלא מצלמות זה פסה, בתוכנית החדשה בה משתתף שי חי לצד מי שכינה “זומבי” באחד מפינותיו בעונה ה-7, דודו כהן מעפולה השניים פותחים על כל הברנז’ה כאשר עוברות תמונות נעות של מפורסמים רבים והשניים אומרים בדיוק את מה שעל ליבם וכבר בתוכנית הראשונה היו מספר עקיצות עסיסיות.

[quads id=”3″]

 

דודו כהן ושי חי פותחים בשידור על אסיף ומעיין אדם:"מגעילה, אישה רעה"
אלה לי עברה בהצטיינות, מאיה ג’ריס לעומת זאת קיבלה 0 דרקונים לפי שי חי

בין המפורסמים ששי חי ודודו ביקרו ואף העניקו דרקונים על האאוטפיטים היו כוכבת “הכוכב הבא לאירווזיון” אלה לי שקיבלה אומנם תשבוחות משי חי וציון סופי של 3 דרקונים, אך בת זוגתה מאיה ג’ריס לעומת זאת זכתה לסתלבט משי חי שנתן לה 0 דרקונים ומסר שהיא לובשת “חליפה של אסיף אלקיים” שהפך להלצה הקומית של השניים לאורך התוכנית.

 

עוד פתח שי חי על היחסים שלו עם ליהיא גרינר שכבר לא פעם אמרה עליו בדיוק את מה שהיא חושבת אך הפעם היה זה הוא שפתח את מה שהוא חושב על גרינר בשידור:“היא לא מעניינת, היא מעניינת רק בגלל  הפרובקציות שהיא עושה והיא יודעת יפה מאוד שזה יעשה פרובוקציות ובגלל זה היא נשארת. היא בטח תכנס לאח בגלל הדבר הזה”

[quads id=”5″]

דודו כהן ושי חי פותחים בשידור על אסיף ומעיין אדם:"מגעילה, אישה רעה"
שי חי לא מאמין שהייתה מקבלת במה בלי הפרובוקציות, גרינר מתוך האינסטגרם

אך השיא בהחלט היה כאשר דודו ושי החלו לדבר על אסיף אלקיים ומעיין אדם אשר סיימו את הזוגיות שלהם לאחרונה וכאשר הפוקוס עבר ישירות למעיין אדם, דודו אמר שהיא “פרווה” ואילו שי חי הוסיף וחידד בתוקף:“היא מגעילה, אי אפשר לראות אותה בבקרים אני מעביר לערוץ השני, תשמע יש לה פרצוף של אישה רעה, נראית רעה!”

 

צפו בקטעים המדוברים מתוך התוכנית החדשה של שי חי ודודו “כל האמת בפרצוף”:

[quads id=”1″]

או צפו בקטע המלא בעמוד האינסטגרם של TV GRAM בפייסבוק ששידר את התוכנית החדשה של שי חי ודודו כהן מעפולה “כל האמת בפרצוף”:

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות