עלה על הגל: תום חיימוב בקמפיין נועז נטול חולצה ובת הזוג!

“היא מגוונת” תום חיימוב חושף פרט מעניין על בת הזוג גל גברעם!

השמועה אומרת...

שתפו

עלה על הגל: תום חיימוב בקמפיין נועז נטול חולצה ובת הזוג!

הקיץ הגיע ואיתו קמפייני הקיץ החמימים ויש יגידו מעט חושפניים. והפעם על הפרק בוגרי “האח הגדול” בן זיני, ג’וזי זירה ותום חיימוב שמלבד היותו טופלס בבריכה בצילומים היו לא מעט ידיים נשיות על גופו שכלל לא היו של בת הזוג שלא הייתה חלק מהקמפיין הגברי.

 

גבר חלק או גבר שעיר? סוגיה שמעסיקה לא מעט גברים ונשים לאורך ההיסטוריה, במקרה של כוכב “האח הגדול” ומי שהפך להיות אושיית רשת לא קטנה מאז היציאה מהבית, תום חיימוב, הוא סיפרה בראיון כי “גל דורשת את הגוף החלק הזה” ואז הותקל בשאלה “מה היא עשתה עם בן?(זיני)” שלכאורה יותר שעיר. כזכור, הוא וגל יצאו בעבר המעט רחוק. והתשובה הייתה דיי משעשעת מכיוון שגם גל הספיקה לענות לה.

[quads id=”3″]

 

עלה על הגל: תום חיימוב בקמפיין נועז נטול חולצה ובת הזוג!
תום חיימוב לצד החברים נטולי החולצה ובוגרי “האח הגדול”, הפאפי דל פאפי ג’וזי זירה ובן זיני

תום מסר בתגובה לפרט שגל יצאה עם בן זיני בעבר למרות שעירותו היחסית:“נו ו?.. סבבה אז מה, קצת מזה קצת מזה היא מגוונת הכל טוב!” ואילו גל החליטה להתערב ולהגיב באחת התגובות “בן לפני חמש שנים לא היה לך שיער בחזה!!!” מה שסוגר אולי את הפינה ואת האופציה לגיוון שהעמיד תום.

 

מכיוון שמדובר על קמפיין למוצרי הסרת השיער של ויט לגבר, בן זיני הודה שהוא אכן השעיר בחבורה:“אני גבר שעיר, יש לי שיערות בחזה, יש לי שערות בבטן..” אבל אז מסר פרט נוסף וקצת נועז:“לא מוריד שיערות ברגליים וגם קצת למעלה לא…” צפו בוידאו המוגמר של הקמפיין הרותח:

[quads id=”5″]

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joezi Zirah (@joezi_z)

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות