רותם סלע תחת מתקפה בעקבות השינוי:”היום את צריכה להתבייש בעצמך”

השמועה אומרת...

שתפו

רותם סלע תחת מתקפה בעקבות השינוי:"היום את צריכה להתבייש בעצמך"

אמש בפרק של תוכנית הריאלטי “הכוכב הבא”, השחקנית והמנחה רותם סלע עברה מהפך פיזי דיי אינטנסיבי והתחפשה למעסה בספא כדי למתוח את אחד המתמודדים. מלבד הצחוקים והמחמאות לשינוי. היא גם ספגה לא מעט אש על תיוג המראה המחודש והמתולתל כפחות אטרקטיבי.

 

הבילד אפ לפרק המתיחה ששודר אתמול בערב היה בהחלט שווה את הציפייה ללא מעט צופים שתייצבו מול המסכים במוצ”ש ונקרעו מצחוק מהמתיחה של “רלי המסאג’יסטית” שהפתיע את אחד המתמודדים במסאג’ בלי שידע שמדובר ברותם סלע כאשר היא מחופשת לדמות שעברה מייקאובר רציני, מתולתלת עם נמשים ושיניים בולטות אך מתברר שלא כולם זרמו עם זה ש”כיערו” את סלע לדברי המנחה עזר ושירי מימון שציינה זאת באופן מובהק.

[quads id=”3″]

למעשה סלע עצמה עמדה בלא מעט ביקורת ברשתות החברתיות כולל של הסטנדאפיסט נדב אבקסיס וגם של כתבת החשות של כאן 11, הדס נקר שכתבה: “כדי לכער את רותם סלע שמו לה תלתלים ומשקפיים זה לא כאילו עכשיו מליון ילדות יושבות בבית ואוכלות סרטים על איך שהן נראות באיזה שנה אנחנו?“.

 

אך גם עוקביה של סלע החלו להביע ביקורת חריפה כלפי המעשה שלה בשידור אמש, אחת המגיבות ציינה שהיא מסירה עוקב ושיתפה:“כי מתולתל זה מכוער? משקפיים זה מכוער? זה הקונספט?. ממש קונספט דוחה מסירה עוקב. לא הצחיק בכלל.”

[quads id=”5″]

עוקבת נוספת כתבה בתגובה כעוסה במיוחד:“רותם סלע, תמיד אהבתי אותך. אבל היום את צריכה להתבייש בעצמך. למה תלתלים ומשקפיים הופכים בחורה למכוערת?”. עוקבת נוספת כתבה בזעם:“תאמת, לצערי אותי זה לא מצחיק, מתיחות להשפיל ולצחוק על חשבון מישהו אחר”.

 

ולצד עוקבים שהתנגדו לקונספט ה”כיעור” ועשו לייקים לתגובות הזועמות היו גם לא מעט תגובות מגוננות למנחה החיננית שנקלעה לסיטואציה הלא נעימה “אנשים איבדו את זה, כבר אי אפשר לצחוק, כל דבר הופך נושא לוויכוח ולהתייפייפות מאוסה! די!”.

 

אנחנו סבורים שזו לא הפעם האחרונה שנראה שינויים מהסוג הזה בפריים טיים למטרת הומור או רייטינג, לטוב או לרע.

 

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות