חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מיכל הקטנה עולה להתקפה בעקבות הביקורות על ההריון:"בחייאת, צאו לי מהרחם!"

מיכל הקטנה שוברת שתיקה ועולה להתקפה:”בחייאת, צאו לי מהרחם!”

צילום: עדן אדמוני

השמועה אומרת...

שתפו

מיכל הקטנה עולה להתקפה בעקבות הביקורות על ההריון:"בחייאת, צאו לי מהרחם!"
צילום: עדן אדמוני

כוכבת הילדים, מיכל הקטנה(ויצמן) ששמה נקשר לאחרונה בלא מעט ידיעות שחלקן משמחות וחלקן עוררו ביקורות נמצאת שוב תחת זכוכית המגדלת של לא מעט אנשים שכנראה מתעניינים יתר על המידה בהריון הנוכחי שלה:”עוד פעם את בהריון??”.

 

ויצמן שרק לפני כחצי שנה שמה עלה לכותרות בעקבות הידיעה שהיא ובעלה ניר ויצמן נדבקו בקורונה בעקבות חולה מאומת שנכח במסיבת יום ההולדת שלה בנובמבר אשתקד וטענות כלפיה על כך שלא נכנסה לבידוד על אף הסיכויים להידבק ולסכן אחרים שאו במגע איתה. טענות להן הגיבה בראיונות השונים ובהן גם חשפה בהתרגשות על הריון נוסף פחות משנה מאז לידת בתה החמישית.

[quads id=”3″]

מיכל הקטנה עולה להתקפה בעקבות הביקורות על ההריון:"בחייאת, צאו לי מהרחם!"

מלבד האיחולים הלבביים וההתרגשות לקראת ילדתם השישית של הזוג המאושר, מתברר שלא מעט אנשים החליטו לבקר את מיכל הקטנה על הריונה הנוסף החדש והזריז. ויצמן החליטה לא לשתוק לגל הביקורות על הריונה ויצאה בפוסט הבהרה חריף כלפי המבקרים:

“עוד פעם את בהריון? ” “זהו אחרי ההריון הזה את סוגרת את הבסטה!” “הגזמת כבר!” ״זה אחרון ודי!״ אלה רק ארבע דוגמאות קטנות לפניניי החוכמה שנזרקות לכיווני באופן יום יומי ואני יוצאת מדעתי! וזה בכלל לא משנה אם אני לבדי או מוקפת במשפחתי, אני מגלה שלאנשים מסוימים אין עצם בלשון והחוצפה או ה”הומור” הישראלי הזה, בכנות… כבר לא משעשע אותי יותר והאמת שמיום ליום אפילו חומות ההגנה שלי מתפוררות.

 

הייתי שמחה להבין אחת ולתמיד על מה ולמה הדרמה מסביב להריון שלי ? ומה זה בכלל עניינם של אחרים? לא הגיעה השעה להתעסק כל אחד בצלחתו? לשנות גישה? שנת 2021, שנה כל כך קשה! לא הגיע הזמן להיפתח? להפגין רגישות ואהבה? מאין מגיעה ההתבטאות החפוזה? הישירות החותכת? אני בהחלט מבינה את הזכות של כל אחד ואחד מאיתנו להביע את דעתו אבל יש צורה ויש דרך!

[quads id=”5″]

מיכל הקטנה עולה להתקפה בעקבות הביקורות על ההריון:"בחייאת, צאו לי מהרחם!"
צילום: אושר עדן פשינסקי

ואיזה דעה יש לאנשים בכלל סביב ההריון שלי וכמה ילדים יש לי וכמה אני רוצה שיהיו לי…. אם זה עדיין לא ברור לאנשים מסוימים הרשו לי רגע להסביר ולהבהיר כמה דברים: הגוף שלי – שייך לי, הרחם שלי- שייך לי, אך ורק לי וזכותי המלאה לעשות בו כל מה שעולה בדעתי, וגם אם אביא עוד עשרה ילדים, זה לא אמור לעורר רגשות שליליים באף אחד, אני ברוך השם נשואה באושר כבר 14 שנים, אני ובעלי ניר הוכחנו לעצמנו מספיק פעמים שאנחנו לגמרי כשרים ובשלים לגדל ילדים, אנחנו פועלים בכל יום בעבודתנו למען אחרים, באהבה ואמונה ולא מבינים מה הסיבה לדאגה?

 

אז תודה רבה לכם על הרצון “לעזור” וה”איכפתיות” אבל בחייאת, צאו לי מהרחם! ואם אין לכם משהו חכם להגיד, ואם כל מה שמעניין אתכם זה לעקוץ, אולי במקום תתאמנו על כמה מילים טובות או רק תחייכו אני מבטיחה שאחייך בחזרה! אולי ככה נתקדם למקום טוב יותר, מקום של הכלה, כבוד הדדי ואהבת חינם. הגיע הזמן להתקדם חברים! אישה היא לא רכוש של אף אחד! ולא גוש של בשר בשוק! לזרוק איזו “מחמאה” באמצע הרחוב, לשרוק או לגנות זה פרימיטיבי ומטריד!

הגיע הזמן לשנות, להשתנות ולגדול עבור העתיד! עתיד טוב יותר! יש כל כך הרבה דברים להתעסק בהם, אני מבינה שהקורונה כבר נגמרה, המלחמה תמה אבל היי, יש לנו ממשלה חדשה, וזה בטוח יותר מעניין מהרחם שלי. אז תעשו לי טובה…

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות