חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נטלי דדון משיבה אש לעדי לאון ובנו איתי: לא תאמינו איך הם הגיבו לה חזרה!

נטלי דדון משיבה אש לעדי לאון ובנו איתי: לא תאמינו איך הם הגיבו לה חזרה!

השמועה אומרת...

שתפו

נטלי דדון משיבה אש לעדי לאון ובנו איתי: לא תאמינו איך הם הגיבו לה חזרה!

אחרי שחשפנו לכם ראשונים כאן בשמועה את הפוסט של עדי לאון עם הרמיזה העוקצנית לפוסט של נטלי דדון שעות לפני כן אמש. היא החליטה להשיב אש והכניסה את הבן שלו איתי לתוך מערך הלחימה.

 

לאון שהעלה תחילה פוסט על חוסר צניעותן של יוצאות ריאלטי המצטלמות “כשהישבן מורם בכוונה” הביא את נטלי למתקפה חסרת תקדים חזרה כנגד לאון בפוסט משלה שכללה בתוכו גם אזכור לבנו איתי ולאחד השירים הפרובוקטיביים שהעלה ביוטיוב:

[quads id=”3″]

“מר עדי לאון היקר, אתה לא תלמד אותי מהם חינוך וערכים בזמן שהבן שלך כותב שיר עם המשפט: ״זיי..תי בת 9 בגן״. התפוח לא נפל רחוק מהעץ! מישהו פה שכח את האמירה השוביניסטית של עדי מול כל עם ישראל בבית האח הגדול, שאמר שאני פצצה אבל הייתי יכולה להיות מושלמת אם רק הייתי עושה ציצי?? המבט המחפיץ שלו אליי שבחן כל מילימיטר בגופי, בעודו נשוי, זה מוסרי??”

נטלי דדון משיבה אש לעדי לאון ובנו איתי: לא תאמינו איך הם הגיבו לה חזרה!
הפוסט של נטלי דדון ומילות השיר של בנו של לאון ברקע

והמשיכה: “תגידו לי החפצת נשים זה גנטי? שוביניזם עובר בירושה? העולם השתגע? הפרימיטיבי הראשי שלא היה מוכן להרים מטאטא בבית האח והתרברב שאשתו עושה הכל בבית, בא לדבר איתי על העצמה נשית? אין לי בעיה עם ביקורת, אבל לא ככה.”

 

“לא מאנשים כאלה, ולא מסולם ערכים כזה. הלוואי שיבוא יום והשמיים לא יפלו מתמונה בבגד ים של בחורה ודגלי הפרובוקציה לא יונפו ישר. אישה היא מכלול, היא גוף, היא אישיות, והיא שכל. מותר לה להראות כל חלק כזה בנפרד, ומותר לה גם להראות ביחד. כן, אין שום סתירה בין בגד ים להעצמה נשית. יודעים איפה כן יש סתירה? בין מוסריות לשוביניזם.”

לאון שלא ויתר לתגובתה החריפה בפוסט של נטלי הגיב לה בפוסט נוסף משלו והפעם לגמרי כיוון את הכתוב כלפי נטלי ולהגנת בנו:“על ראש המתפשטת בוער הכובע ? כתבתי פוסט כללי על המצב העגום שאושיות אינסטגרם מצטלמות חצי עירומות ומנסות להעביר מסר של העצמה נשית (מגוחך).”

 

והוסיף להגנתו: “לא כתבתי שמות ולא כלום כתבתי כללית . גברת נטלי חולת הצומי לקחה טקסט של הבן שלי שאגב לא כתב אותו אבל לא משנה , ובחרה לנסות לפגוע בי דרכו בפוסט .. אז נטלי אני לא אהיה כמוך , אני רק אאחל לך בריאות הנפש ושבאמת תמצאי עבודה והתעסקות אמיתית שלא תלויה בלהראות כל היום את גופך בשביל ׳העצמה נשית׳”

נטלי דדון משיבה אש לעדי לאון ובנו איתי: לא תאמינו איך הם הגיבו לה חזרה!
לא הסתדרו גם בתוך עונת “האח הגדול”, עדי לאון ונטלי דדון ברגע אופייני לעונה.

[quads id=”5″]

שמועה השיגה את תגובת בנו של עדי לאון, איתי והוא דווקא מבסוט על החשיפה גם אם היא לא חיובית אבל הוסיף להגנתו:“קודם כל זה פרסום לכל דבר גם אם זה לטובה וגם אם זה לרעה. אני אשקר אוקיי, זה לא פרסום טוב עלי אתם צודקים. זה גם לא משהו שאני כל כך שרתי ולא כתבתי, זה חבר שלי ואם הייתם מקשיבים לשיר הייתם מבינים על מה מדובר..”

נטלי דדון איתי לאון
נטלי דדון בסטורי על הופעתו של איתי לאון בתוכנית הצינור.

וסיפר את הגרסה שלו לסכסוך בן אביו לנטלי:“לגבי הסכסוך שלהם. נטלי מכירה את אבא שלי טוב מאוד. היא יכלה לשלוח לו הודעה בוואטסאפ ולגמור את הטטרם הזה ביניהם. זה שהיא בחרה לגשת דווקא לאינסטגרם ולתת לכל ה700,000 עוקבים שלה לראות את זה שיהיה לה לבריאות, מבחינתי זה פרסום לכל דבר. לשון הרע נתמודד עם זה אחר כך!”

איתי לאון עדי לאון נטלי דדון
איתי לאון: מאושר על הפרסום גם אם הוא שלילי

[quads id=”1″]

הקשיבו לתגובתו של איתי לאון הפוסט הרשמי באינסטגרם של שמועה וספרו לנו בפוסט בצד של מי אתם: עדי ואיתי לאון או נטלי דדון?

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות