ליהיא גרינר בווידוי:"אני לא מפסיקה לאכול, מאז הישרדות ירדתי מהפסים"

ליהיא גרינר בווידוי:"אני לא יכולה להפסיק לאכול, מאז הישרדות ירדתי מהפסים"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

ליהיא גרינר בווידוי:"אני לא מפסיקה לאכול, מאז הישרדות ירדתי מהפסים"

אחרי שכולנו נוכחנו לראות שכוכבת "האח הגדול" לא נכנסה שוב לבית המפורסם במדינה למרות לא מעט פרסומים. גרינר החליטה לחשוף את הסיבה:"לא קיבלו אותי לאח הגדול, היה משא ומתן וירדו ממני, כנראה בגלל כל המחאות שלכם".

 

אך זו לא הייתה החשיפה היחידה שלה, גרינר חשפה שלמרות המייקאובר הדיי רציני שעברה שכלל שאיבת שומן בסנטר, מתיחת בטן, הרמת חזה וכו' שהוציא אותה חטובה ורזה במיוחד היא עלתה מאז במשקל באופן שהיא החליטה לפרוק לגביו, והאשמה המרכזית נפלה דווקא על הריאלטי השני בה כיכבה, "הישרדות VIP" והרגלי התזונה שהשתנו מאז.

[quads id="3"]

ליהיא גרינר בווידוי:"אני לא מפסיקה לאכול, מאז הישרדות ירדתי מהפסים"

ליהיא חשפה בפני העוקבים שלה על הדיאטה שלה:"אני באמת עולה ועולה ועולה במשקל, אני לא מפסיקה לאכול.. ובעלי אמא לי קוקי לכי תעלי על המשקל שניה. את משמינה ואוכלת ואת לא שמה לב. וכן מאז הניתוח שיש לי בטן שטוחה וציצי קטן אני מרשה לעצמי לאכול כל כך הרבה, והדיאטן לא קיימת".

 

והוסיפה בהמשך:"אני לא עליתי על המשקל אולי קצת פחות מחודש ואז עליתי למשקל, ועליתי במשקל! 76 קילו! נכנסתי לניתוח 68 קילו. וכאילו אני לא יכולה להפסיק לאכול, אני לא יכולה חבר'ה" ואז הנחיתה:"מאז הישרדות שלא אכלתי חודשיים אני פשוט ירדתי מהפסים, אני לא הפסקתי לטרוף ועד היום אני אוכלת את הקמח הרגיל והכל ואני קונה לי לקח מיוחד שזה לחם יותר בריא עם חלבון וסיבים… ואני לא מפסיקה לאכול גם את הלחם הבריא, וגם את הלחם הלא בריא. גם את הגבינה הבריאה וגם את הגבינה הלא בריאה, גם את החלב אורז.. וגם את החלב הרגיל"

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lihi Griner Tzabar (@lihisunshine)

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות