בר פרץ מגיבה לשמועות על זוגיות עם חבר של אייל גולן!

בר פרץ מגיבה לשמועות על זוגיות עם חבר של אייל גולן!

השמועה אומרת...

שתפו

בר פרץ מגיבה לשמועות על זוגיות עם חבר של אייל גולן!

מוקדם יותר היום(רביעי) עלו כתבות במדורי הרכילות על כך שמי שהתפרסמה בעקבות הזוגיות שלה עם בן אל תבורי שהספיקה להסתיים, בר פרץ, בזוגיות חדשה כבר עם לא אחר מאשר חבר של הזמיר של התעשייה, אייל גולן ועכשיו היא מחליטה לעשות סוף לשמועות.

 

חודשיים עברו מאז הפרידה שסוקרה בכל ערוצי התקשורת בן הזמר בן אל תבורי לבן הקצינה, בר פרץ ונראה שלמרות שהשניים כבר לא יחדיו היא ממשיכה למשוך את סקרנותם של לא מעט אנשים שהחליטו לעקוב אחרי צעדיה של פרץ. אם זה כאשר חשפה שחלתה בסרטן ואם זה לגבי זוגיות חדשה שעלולה לצוץ לה לאחר הקשר עם תבורי ג’וניור – מה שדווח היום בתקשורת ונראה שהיא לא ממש אהבה את הפרסומים הללו.

[quads id=”3″]

פרץ חשפה לפני שבועיים:”הסיוט התגשם, גילו לי סרטן”

על פי הפרסומים, פרץ החלה לבלות לא מעט לאחרונה עם חבר טוב של אייל גולן, אדם גרוש טרי פלוס ילדים ששמו אינו מוכר בקרבת העוקבים והצופים ולא נחשף מחמת פרטיותו ועל פי הפרטים, השניים הכירו ממש לא מזמן ונראו צמודים במיוחד.

 

פרץ שקראה את הפרסומים במדורי הרכילות החליטה להביע את דעתה באופן שלא ישתמע לשני פנים והעלתה את תגובתה בסטורי בחשבון האינסטגרם שלה:“אגיב על הכתבות הלא נכונות אני לא בזוגיות וכרגע אני צריכה את הזמן שלי לעצמי להתרפות, לחשוב על עתיד נכון וטוב, להשקיע בקריירה ולהיות מוקפת באנשים שאוהבים.”

 

עוד הוסיפה פרץ:“זוגיות זה דבר שבונים, שיש חיבור ורגש וזה לא קורה ביום אחד. ביום שאהיה בזוגיות לא אסתיר אותה להפך אהיה גאה בה. אני בן אדם מאוד זוגי ומאוד אשמח להיות במקום הזה. אז מבקשת לתת לבן אדם את הפרטיות שלו”

[quads id=”5″]

בר פרץ מגיבה לשמועות על זוגיות עם חבר של אייל גולן!

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות