הלם בתעשייה! יהודית באומן נגד סטטיק:"סכסכן מספר אחד"

הלם בתעשייה! יהודית באומן נגד סטטיק:"סכסכן מספר אחד"

השמועה אומרת...

שתפו

הלם בתעשייה! יהודית באומן נגד סטטיק:"סכסכן מספר אחד"

שימי תבורי ואשתו יהודית באומן עלו להתקפה אמש בראיון לתוכנית "הצינור" ברשת 13 כנגד לא אחר מאשר בנו של שימי, הזמר בן אל תבורי וזאת לאחר שטען בסטורי שלו שמי שיזם את הנתק הממושך בינו לבין אביו. יהודית הפתיעה במהלך הראיון ולא פסחה בביקורת על הפרטנר המוזיקלי של בן אל, סטטיק והטיחה בו ביקורת קשה ביותר.

 

מוקדם יותר אמש העלה תבורי הבן, שופט הריאלטי מהצמד סטטיק ובן אל סטורי ובו הוא כתב בין היתר שמי אחראי על הנתק עם האבא שימי אינו הוא:"אני לא ניתקתי איתו קשר, אצלי זה מגיע מהצד שלו.. אני אמרתי ואומר בכל ראיון שאני נורא אשמח לשבת איתו ולהשלים איתו את השנים שעברו, יש לי המון מה לספר לו." אך לשימי ויהודית היה טיעון הפוך לגמרי בראיון שבסופו האשימה יהודית את סטטיק בסכסוך של בן אל ואביו!

[quads id="3"]

הלם בתעשייה! יהודית באומן נגד סטטיק:"סכסכן מספר אחד"

שימי פתח את הדברים הבאים בנושא של בנו בראיון:"לא טוב שבן אל מתבכיין כל פעם מחדש, היה לנו שקט קצת והתחיל להתבכיין ואמר שאני זה שלא רוצה להיפגש איתו." ונתן את הצד שלו:"אני זה שכן צלצלתי אליו כמה פעמים בטלפון ומאז הוא לא חזר אלי יותר, כתבתי לו איזה 10 פעמים ואמר לי 'אני עוד מעט אשוב אליך', לפעמים לא חוזר בכלל.. והבכיינות הזאת, מי שסובל זאת יהודית ואני באתי להגן עליה שכולם כותבים לה דברים איומים כאילו שהיא אשמה!"

 

והמשיך בביקורת:"הוא משקר, משקר בקטע הזה כי אני זה שכל הזמן כותב לו והוא לא עונה לי!". משם יהודית לקחה את המושכות והמשיכה בביקורת על בן אל:"די מה ההצהרה הזאת, מה פתאום אחרי שלוש וחצי שנים אתה יוצא בכזאת הצהרה מביכה ובכיינית כדי לקבל רגשי ורחמי שמים? אני לא מבינה את זה"

[quads id="5"]

בן אל תבורי מגיב לתאונת האופנוע עם השוטר:"השוטר עבר על החוק ונכנס בי"

ואז הגיעה הרגע בראיון ששבר את כל השיאים כאשר יהודית הפנתה את האצבע המאשימה כלפי בן זוגו העסקי, סטטיק:"אני חושבת שסטטיק עומד מאחורי כזה, זה סכסכן נאמר וואן. הוא זה שגם סכסך בינו לבין אורטל ולדעתי יש לו משקל גבוהה מאוד ורואים את זה שהוא מניף אותו בפסיכולוגיה לבכות" והוסיפה:"הוא פשוט מכוון אותו לבכות ורגשי, הוא הפסיכולוג שלו! זו ההשערה שלי לסטטיק."

 

מסכימים עם יהודית ושימי או שאתם לגמרי בצד של בן אל? ספרו לנו בפוסט מה אתם חושבים באמת על הנושא הבוער ולא נעים הזה:

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות