סטטיק מגיב לסולחה של שימי ובן אל תבורי:"עצוב להגיד, אבל אני לא מאמין למה שאני רואה!"

השמועה אומרת...

שתפו

יומיים בלבד לאחר ששימי תבורי ואשתו יהודית באומן עלו להתקפה כנגד בנו של שימי, הזמר בן אל תבורי בראיון לתוכנית "הצינור" בעקבות טענותיו של תבורי הצעיר כי היה זה שימי שניתק איתו את הקשר. בן אל הופתע בצוהרי היום(שבת) במיוחד כאשר בפתח ביתו חיכה אבא שימו עם הגיטרה ובשורת הסולחה!

 

כך סיפר בן אל תבורי בסטורי:"השעה 11 בבוקר שומע דפיקות בדלת, תו צרח אני פותח אני פותח.. ופתאום אני שומע "שלום" זה סבא שימי. חשבתי שאני חולם. לא ידעתי איך להגיב לסיטואציה לא האמנתי שזה קורה. אפשר להגיד שזה הבוקר המאושר בחיי מאז הלידה של תו. יצא לנו קצת לשבת וקצת לדבר, יצא לנו אפילו לאכול ג'חנון ביחד."

[quads id="3"]

סטטיק מפרגן על הסולחה בסטורי שלו – בן אל ושימי ברגעי הג'חנון המשפחתיים

"הוא סיפר לי משהו חמור מאוד שקורה. ואותו הייתי רוצה לשתף אתכם גם. אני מעריך מאוד את האהבה שלכם אלי באמת מהלב! בחיים לא הרגשתי כ"כ נאהב ושוב אני מעריך את זה! אבל לפעמים יש גבולות שאנשים חוצים שהם לא לעניין בכלל. אבא שלי סיפר לי שהוא מקבל קללות ואיומים ומאוד קשה לו עם זה, אבא שלי בן אדם מבוגר והוא לא באמת יודע להתמודד עם דברים כאלה."

 

"אני יודע שאתם מנסים 'להגן עלי' אני מעריך את זה אבל שוב לא על חשבון לפגוע בבן אדם אחר. במיוחד לא באדם שכלכך חשוב לי. יש משפט שאני מאמץ כבר שנים. ואשמח מאוד שכל אחד ואחת מכם יפנימו אותו. תמיד תנסו להיות בצד השני, "אל תעשה לחבריך מה ששנוא עליך" #תודהאבא"

 

בן זוגו העסקי של בן אל, סטטיק שגם היה תחת מתקפה בראיון של יהודית באומן בתוכנית הצינור בו בין היתר הואשם על ידה כי הוא אחראי בסכסוך בין בן אל לשימי החליט להגיב בסטורי שלו לסולחה שלהם ולגמרי פרגן:

[quads id="5"]

"עצוב להגיד, אבל אני לא מאמין למה שאני רואה! ראיתי את התמונה הזו והברזים מתחת לעיניים התחילו במיידי לעבוד הכל הכח. אני אשכרה בוכה מהתרגשות. בן בון, אח יקר, אני יודע כמה הסיפור הזה היה כבד עלייך, אני ראיתי גם את הדמעות שאף אחד אחר לא ראה. אני כל כך מאושר בשבילך. אני גאה בשניכם על היכולת להתגבר ולדבר. שמתם הכל בצד וזכיתם שוב אחד בשני. מי כמוני תמיד אומר שאין דבר חזק ממשפחה. משפחת תבורי נולדה מחדש היום ❤️ מאושר מאושר מאושר"

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות