בזוגיות? מעיין אשכנזי ומייקל לואיס נחשפים ביחד ללא בגדים!

בזוגיות? מעיין אשכנזי ומייקל לואיס נחשפים ביחד ללא בגדים!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

בזוגיות? מעיין אשכנזי ומייקל לואיס נחשפים ביחד ללא בגדים!

העוקבים ברשתות החברתיות רגילים כבר לפוסטים החושפניים של יוצא "הישרדות VIP" הטרי מייקל לואיס ללא יותר מדי ביגוד אם בכלל, אך הרשת בהחלט התפוצצה כאשר חברתו לריאלטי מעיין אשכנזי הצטרפה אליו לז'אנר הפוסטים בפוזה חושפנית וצמודה ללא חלק עליון!

 

מאז הפרידה המתוקשרת מאביחי אוחנה והקשר שנחשף ברשתות החברתיות לכדורגלן שלומי אזולאי, לא מעט אנשים סקרניים לדעת מה חדש עם יוצאת "האח הגדול" ו"הישרדות VIP", מעיין אשכנזי והפעם היא החליטה לתת חשיפה תרתי משמע בתמונות סופר פרובוקטיביות לצד מייקל לואיס שהעלו לא מעט שאלות כולל "האם הם בזוגיות?"

[quads id="3"]

תנו לנו לצנן לכם מעט את ההתלהבות מהתמונות הלוהטות של השניים כי לא מדובר בקשר זוגי או רומן בין מעיין למייקל למרות החברות הקרובה, השניים החליטו להשתתף בקמפיין חושפני שצולם בשבוע שעבר למותג האופנה ריבוק כאשר הנושא המרכזי הוא להביר מסר לגולשים דרך תמונות אומנותיות.

 

אשכנזי שיתפה לעוקביה לצד התמונות הנועזות:"שרדנו את האלמנטים והחוקים של המשחק רק כדי למצוא את עצמנו בחיים האמתיים ערומים מדעות קדומות על איך צריכים לחיות את החיים, ללא חוקים וחופשיים רק כדי להיות מי שאנחנו באמת רוצים להיות."

לוהטים: מייקל לואיס ומעיין אשכנזי בצילומי הקמפיין. צילום: טל רביבו

לתמונות הלוהטות קיבלו השניים מבול של פרגונים מהעוקבים הנלהבים שהקנאה לא הייתה נסתרת מתגובותיהן, אך היו כמובן גם תגובות קצת פחות מפרגנות כגון:"מה נסגר איתך? רק אל תקראי לזה אומנות בבקש". תשפטו בעצמכם:

[quads id="5"]

 

 

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות