חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לראשונה מאז הגירושין: כך בילתה ליטל סמדג’ה באירוע המתוקשר

צילום: אור גפן

השמועה אומרת...

שתפו

צילום: אור גפן

שלושה חודשים עברו מאז שיוצאת “הישרדות VIP”, ליטל סמדג’ה החלה בתהליך גירושין שהסתיים בשבוע שעבר מבן זוגה לשעבר, יונתן סמואלוב. ועכשיו כשהיא גרושה רשמית היא יצאה לבלות עד השעות הקטנות של הלילה לצד החברים מהתעשייה.

 

הפרידה המתוקשרת של ליטל סמדג’ה ועכשיו אפשר להגיד באופן גלוי, בעלה לשעבר, לא הסתיימה על הצד הטוב ביותר על פי מקורבים שסיפור כי אחרי תקופה לא פשוטה בחיי הנישואים של השניים הם החליטו לעשות קאט. כדי להתאוורר מהסאגה, יצאה אמש ליטל ליום ההולדת של סוכנת הדוגמניות לירן אביחן והיו שם לא מעט פנים מוכרות.

[quads id=”3″]

אוהד בוזגלו לצד אשריאל מור ואליסה זאנו. צילום: אור גפן

לא מעט יוצאי ריאלטי ומפורסמים התייצבו ליום ההולדת הנוצץ כולל בנות הסוכנות Lace Models שהגיעו לחגוג לה באירוע חגיגי בשיתוף עם THREE SIXTY FIVE אתר הקניות החדש מבית המשביר במועדון השלוותה בנמל תל אביב. הגיעו לחגוג לה: ליטל סמדג’ה, אוהד בוזגלו, ג’וזי זירה, נירו לוי, אשריאל ואליס (המירוץ למיליון), אלעד צפניה, אוריאן ספיבק, שחר סאול ועוד.

לא פספס את החגיגה, ג’וזי זירה. צילום: אור גפן
צילום: אור גפן
צילום: אור גפן

מי שגנבה את ההצגה כאמור הייתה ליטל סמדג’ה לאחר ארבע שנות נישואים, ילד ומשבר, ליטל התגרשה מבעלה יונתן סמואלוב ונראתה מחוייכת למצלמות והגיעה לפרגן לחוגגת יום ההולדת ובילתה במועדון עד השעות הקטנות של הלילה.

[quads id=”5″]

 

צילום: אור גפן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות