חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סטרס ופאניקה: סטטיק עבר התקף בעקבות הריחוק מאשתו שרית פולק!?

השמועה אומרת...

שתפו

לירז רוסו המכונה גם סטטיק מהצמד המוזיקלי המוביל יחד עם בן אל תבורי החליט לחשוף בפני העוקבים בחשבון האינסטגרם שלו שהוא עובר זמנים לא קלים ושיתף:“אני פשוט נכנס לסטרס ופאניקה בלתי מוסברים”

 

נראה שהריחוק מאשתו הטרייה בבית “האח הגדול VIP” עשה את שלו לסטטיק, שכידוע אין לדיירי הבית אפשרות לתקשר עם העולם החיצון ונראה שבתקופה זו סטטיק בהחלט מרגיש בחסרונו של אשתו שכאמור הודה שנכנס להתקך חרדה באופן אינטנסיבי ביותר והוא החליט לתאר מה עובר עליו בדיוק באומץ רב וכנראה גם את הסיבה לכך.

[quads id=”3″]

“אומרים שחרדה מגיעה דווקא כשאנחנו במקום טוב.” כתב סטטיק בסטורי של אמש והוסיף:“עובר עם עצמי בוקר קשה. הלבד. העומס(המבורך). המחשבות. התקפי חרדה מגיעים בכל מיניי צורות וסוגים אבל כזה עוד לא היה לי.”

המעריצים והעוקבים המודאגים החלו להציף את הסטט בוי בשאלות ופניות בנושא והוא החליט לפרט להם עוד קצת על ההרגשה הנוראית שמלווה אותו בעקבות ההתקף:“הרבה שאלו אותי איך זה מרגיש. מאוד אינדיבידואלי. וגם כל התקף לגופו. אני פשוט נכנס לסטרס ופאניקה בלתי מוסברים.”


 

והמשיך בתיאור הכן:“מה שיותר מיוחד, זה איך הגוף מתמודד. אצלי אישית, אני בדרך כלל פשוט מתעייף מזה בהגזמה ונהיה במוד אדיש. אז הגוף שלי מגיב בשיטת ‘הכלבים נובחים – השיירה עוברת’ אז אם אני קצת אדיש או לא עונה היום, תבינו אותי.”

 

 

ולמרות ההתקף חסר הרחמים הזה שעבר הוא המשיך לשתף כי “ההצגה חייבת להמשך” והודה לעוקבים על הדאגה הבלתי פוסקת ואז הוסיף געגוע בהקדשה לאשתו שרית פולק שכנראה המרחק ביניהם היה פאקטור גדול למקרה המצער:“לא טוב לי לבד אבל טוב לי שטוב לך.”

[quads id=”5″]

המנצח הגדול של עונת האח הגדול VIP הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות