טום אביב פותח באש על המעורבים בפרשת שי אביטל:"אתם זבל בדיוק כמוהו"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

זו לא הפעם הראשונה שלשף העולה טום אביב יש מה להגיד ולפתוח בריש גלי את אשר ליבו על עוולות חברתיות או נושאים בוערים בתעשיית הבידור והפעם, הוא מפנה אצבע מאשימה כנגד התעשייה, התקשורת וגם המיוצגות בפרשת הסוכן שי אביטל.

 

הפרשה הבוערת של השבוע בה נחשפו לא מעט עדויות ומקרים קשים הקשורים לסוכן הדוגמניות שי אביטל בנוגע למיוצגותיו ונשים בטווח מאוד רווח של שנים הגיע כמעט לכל בית בישראל, לטום אביב הייתה דיעה מזווית קצת שונה בנושא והוא החליט שמדובר בצביעות שנוגעת לגורמים רבים בתעשייה שהחליטו להתערב דווקא עכשיו לאחר שתיקה של 20 שנים.

[quads id="3"]

טום פתח את הדברים הבאים:"בוקר טוב לכל יפי הנפש, מה אתם רוצים משי אביטל?.. כולה מטריד מינית סדרתי חרמן ומסריח שכל התעשייה הזאת יודעת כבר 20 שנה שהוא עושה מה שהוא רוצה! כולל אתכם הכתבים שמפרסמים נגדו, אתם ידעתם הכל."

 

והוסיף להגיד:"אבל ידעתם לסתום יפה מאוד מתי שזה התאים לכם, ואתם יודעים לפתוח את הפה שלך מתי שזה מתאים לכם. אתם אפסים בדיוק כמוהו, בדיוק כמוהו!"

והמשיך במתקפה:"וזה לא רק התקשורת. זה גם התעשייה עצמה וכל המיוצגות שלו שעכשיו יקומו ויעלו פוסטים באינסטגרם ויהיו מזועזעות וישרמו כמה קשה להם ועוד כל מיני כאלה שירצו לתפוס עליו גב. כולם יודעים מה הוא עשה."

 

וסיכם:"פשוט התאים באיזשהי תקופה, כולם ידעו מה הוא עשה, פשוט זה הכניס כסף באיזשהו שלב ועכשיו זה פחות מתאים. אתם זבל בדיוק כמוהו!"

 

ספרו לנו מה אתם חושבים על התגובה הקשה של טום בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

המנצח הגדול של עונת האח הגדול VIP הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות