גל גברעם הגישה תלונה במשטרה ויצאה בדמעות:"משטרת ישראל צריכים להתבייש"

גל גברעם הגיעה למשטרה ויצאה בדמעות:”גלגלו אותי במדרגות, משטרת ישראל צריכים להתבייש!”

השמועה אומרת...

שתפו

גל גברעם הגישה תלונה במשטרה ויצאה בדמעות:"משטרת ישראל צריכים להתבייש"

יוצאת “האח הגדול” וכוכבת הרשת, גל גברעם העלתה פוסט דרמטי במיוחד לקהל עוקביה ברשת האינסטגרם ובו שיתפה בבכי בסרטון באורך 6 דקות על החוויה הקשה שעברה בתחנת המשטרה מספר שעות קודם לכן כאשר הגיעה להגיש תלונה במשטרה על הטרדה מצדו של שי אביטל.

 

גברעם הביעה צער עמוק וכעס על היחס שקיבלה כאשר הגיעה להגיש תלונה במשטרת ישראל ולאחר תחקור הפקיד בנושא כאשר הוא הבין שהמקרה קרה לפני כשנתיים, הוא שאל אותה מדוע החליטה לבוא להעיד רק עכשיו ובסופו של דבר הציע לה להגיש תלונה ממוחשבת או להמתין שעות בתחנה ואז גל נשברה.

[quads id=”3″]

 

אלה הדברים שחשפה גברעם מהחוויה הכואבת שעברה אמש:“הגעתי לתחנה. באתי לתת את העדות שלי. השאלה שנשאלתי היא ‘למה באת רק עכשיו?’ אמרתי לו שמדובר בפרשת שי אביטל והוא הרים טלפון. אחרי שניתק את השיחה אמר שיש חוקרת אחת, וזה ייקח עוד שעה, שתיים או שלוש. הוא אמר שאנחנו יכולים לחכות או להגיש תלונה מקוונת.”

גל גברעם הגישה תלונה במשטרה ויצאה בדמעות:"משטרת ישראל צריכים להתבייש"
גל בסערת רגשות בסרטון ששיתפה ברשת האינסטגרם

והמשיכה: “משטרת ישראל, אתם צעקתם בכל מקום שפתחתם חקירה מיוחדת. השר לבטחון פנים, עומר בר-לב, אתה אמרת שנבוא להעיד! קראתם לכולנו לבוא להעיד וזה לא פשוט. אם הייתה מגיעה ילדה, נערה, אישה מהצפון או מכל מקום אחר לתחנה הספציפית אליה ביקשתם שנגיע כדי שתעזרו לנו, והיו שואלים אותה למה באת רק עכשיו, היא הייתה מסתובבת והולכת.

 

“כי זו שאלה מגעילה. משטרת ישראל איפה אתם? אתם אמורים להגן עלי, אני פאקינג חיילת במדינה שלכם. אני משרתת את המדינה, אני נותנת, אני צריכה שיגנו עלי. פחדתי, לא אמרתי מילה.”

[quads id=”5″]

גל גברעם לצד בין הזוג תום חיימוב שטרם הגיב ברשת החברתית לפוסט של גל

 

“הסיפור הזה יצא עכשיו ואני לא יכולה לשתוק. כנראה שמישהו מביניכם מסדר שעבריין מין יסתובב חופשי. איפה מפקד המחוז, איפה כל השרים שעסוקים בלהעלות סטורי כל היום שנבוא להתלונן. הנה הגעתי להתלונן – מה עשיתם עם זה? שלחו אותי הביתה או לשלוח תלונה במחשב.”

“איפה היחס למישהי שחוותה משהו? משטרת ישראל אתם צריכים להתבייש. מדינת ישראל, אנחנו צריכים להתבייש. אם שאלתם את עצמכם איך זה הגיוני ש-20 שנה הבן אדם מטריד סדרתי בתוך תעשייה שלמה וכולם שותקים. הנה התשובה שלכם”

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות