מאיה ג'ריס נגד מושיק גלאמין:"אתה כזה אפס!" והוא לא נשאר חייב!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

מאיה ג'ריס נגד מושיק גלאמין:"אתה כזה אפס!" והוא לא נשאר חייב!

קצת יותר משבוע מאז הפרידה המתוקשרת של כוכבת הרשת מאיה ג'ריס ויוצאת "הכוכב הבא לאירוויזיון" והזמרת אלה לי וכבר נראה שלא מעט כותרות צצות לה מצידה של ג'ריס, והפעם סערה ברשת שלא קשורה כלל לאקסית.

 

בצל הפרידה בסוף החודש האחרון עזבה ג'ריס את דירת היוקרה המשותפת שלה ושל אלה לי בתל אביב לאחר ארבעה חודשים של קשר ואמרה בראיון בין היתר:"זהו נגמר. מה שאלה לי עשתה… אני לא אסלח לה בחיים" והוסיפה:"על בגידה לא סולחים" ומאז מקורביה טוענים שהיא:"מחפשת תשומת לב".

[quads id="3"]

מאיה ג'ריס נגד מושיק גלאמין:"אתה כזה אפס!" והוא לא נשאר חייב!
צילום: אור גפן

נראה שאת האש ביממה האחרונה היא החליטה להפנות למעצב הפנים מושיק גלאמין שלא ממש פרגן לה ברשתות החברתיות והיא החליטה להעלות לו שלל סטוריז חגיגיים וחריפים במיוחד בהם העבירה לו את המסר הבא בין היתר:"תקשיב.. כל פוסט שמעלים עלי אתה מרשה לעצמך לצאת עלי וכאילו, אתה בן אדם שהוא מוכר ואתה נותן יד להייט הזה. אני פשוט רואה את זה ואני בהלם כי אני אישית אוהבת אותך"

 

והוסיפה:"אני לא יודעת איזה בעיה יש לך איתי, אבל אם יש לך איזה בעיה באמת.. בוא בוא תשלח לי הודעה ואני אשמח שנדבר ואם לא אז אתה פשוט בן אדם … כאילו אתה יודע מה הכי מעצבן אותי, שאתה בן אדם שמאוד מוכר בתעשייה כביכול ואתה נותן לזה יד. אתה יודע שיש לך את הכח הזה ואתה נותן לזה יד וזה ממש מגעיל, ובאמת שאתה באמת אפס מושיקו… כל האהבה שהייתה לי אליך פשוט …"

מושיקו החליט להגיב לדבריה של ג'ריס באותו מטבע פשוטו כמשמעו והעלה סטוריז באותו סגנון שהיא העלתה בשחור לבן עם כובע ואמר:"וואלה לא מגיע לי.. כאילו, אני כותב את הדברים האלה בד"כ בצחוק והפעם הייתי ממש רציני ובכל זאת כאילו למה.. להגיד עלי דברים כאלה אני באמת חושב שזה לא מעניין ושכאילו מיצנו את הנושא ו.. את יכולה לקרוא לי אפס"

[quads id="5"]

מושיק גלאמין עוקץ חזרה את ג'ריס בסטורי

 

המנצח הגדול של עונת האח הגדול VIP הוא\היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות