ההפתעה של מיכל ינאי: עוזבת עם המשפחה את ארץ ישראל!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

ההפתעה של מיכל ינאי: עוזבת עם המשפחה את ארץ ישראל!

בין אם אתם מתרגלים מדיטציה באמצעות האפליקציה שפיתחה או שאתם זוכרים אותה בתור ילדת הפלא מהפסטיבל ב-83 או מהקריירה הפורייה שלה בעולם הטלוויזיה בשנות ה-90. נראה שכוכבת הילדים הנצחית שגדלה ברמת גן החליטה להגשים חלום ולעזוב עם משפחתה את הארץ.

 

אין הרבה בתים בישראל שלא מכירים את שמה או פועלה של מיכל ינאי בעשייה המקומית, וכנראה שמאוד יופתעו לדעת שהיא החליטה לעדכן את העוקבים שלה בצעד אמיץ רשתות החברתיות על כך שהיא מממשת את החלום, עוזבת את הארץ לאתונה שביוון יחד עם בעלה בן מוסקל ושלושת ילדיהם.

[quads id="3"]

ההפתעה של מיכל ינאי: עוזבת עם המשפחה את ארץ ישראל!

זה המסר שהעבירה ינאי בפוסט שהעלתה ברשת האינסטגרם(שהפך מפומבי לכללי בעקבות הפרסומים?):

 

"אנחנו עושים רילוקיישן ליוון. זהו אמרתי את זה בקול. כבר שלוש שנים שאני טוחנת לכם במוח עם המדיטציות לחיות את הרגע, לאסוף חוויות, להודות על מה שיש. כשבן התפטר, לפני כמה חודשים, התחילה לרוץ בבית בדיחה שנעזוב לתאילנד לשנה כדי לא רק להטיף לאחרים אלא גם בעצמנו ליישם."

 

"בן ואלכס התחילו להכין אקסלים ולחפש בתים ואני התעלמתי ואז רגע לפני שבן סגר פה עבודה ממש מפתה, אלכס קראה לנו לשיחה ואמרה: תגידו מה עובר עליכם??? מאז שנולדתי אתם מדברים על זה שחייבים לנסוע, חייבים לחוות, חיים פעם אחת, צריך לצבור חוויות."

[quads id="5"]

"אתם תשבו בבית אבות ורק תגידו – איזה טיפשים היינו יכולנו אבל לא נסענו כי בסוף השתפנו, כי יותר קל לוותר וכי לא היה לנו מספיק אומץ להעיז.  אז מה יש לכם??? יהיה לנו מהמם! כמו שני ילדים נזופים אצל המנהלת הסתכלנו אחד על השני ואז בן אמר: אז? ״אז נוסעים אמרתי אבל לא לתאילנד. גדול עלי.." אז לא אטחן לכם על כל השיקולים וההתלבטויות אבל שורה תחתונה, יאאלה אתונה אנחנו באים."

 

"עוד מסע חדש מתחיל. מתרגשים ממש. ותאכלס, אחת הסיבות שנבחרה יוון כי עם כל הפקקים, יותר קרוב להגיע מאתונה לת"א מאשר מעפולה, אז לא באמת נפטרתם ממני. והתמונה מהיום צילום הראשון שלי לג׳אנס גלובל שאני הפרזנטורית החדשה שלהם ואגיע לארץ לצלם להם כל השנה".

 

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות