אורטל עמר חושפת את החלום שלה: ואיך זה תלוי בקשר שלה עם בן אל תבורי?

אורטל עמר חושפת את החלום שלה: ואיך זה תלוי בקשר שלה עם בן אל תבורי?

השמועה אומרת...

שתפו

אורטל עמר חושפת את החלום שלה: ואיך זה תלוי בקשר שלה עם בן אל תבורי?

אחרי הפרסומים ברשתות על כך שהקשר בין כוכבת הריאלטי אורטל עמר לבן הגרוש שלה, הזמר בן אל תבורי חזרו שוב למסלול של דרכי שלום ורגיעה, החליטה עמר לחשוף לעוקביה מה החלום שלה, ומתברר שזה תלוי בטיב היחסים העתידי עם תבורי.

 

יום הולדתו ה-3 של בנם המשותף של הזוג לשעבר, תו פרינס קרב ובא בחודש נובמבר הקרוב וכמיטב המסורת של אורטל ובן אל, פלוס על פי המצב הנוכחי, יש סיכוי שהשניים יחגגו לילדם המתוק את יום ההולדת במשותף, או לפחות יקדישו ברשתות החברתיות תמונות\פוסט משותף לכבודו כמיטב המסורת.

[quads id=”3″]

 

ליתר דיוק, אורטל נשאלה מה טיב היחסים שלה ושל בן אל ע”י העוקבים ולפי תשובתה, הם טובים כמו “השלום עם מצרים”, כך שיש המון משקל לגבי עתיד החגיגות בהקשר להישארות המצב הנוכחי.

אך מלבד חגיגות במשותף או לחוד וכמה תמונות שישארו בספר הזכרונות המשותף עם הילד לעיני כל ברשתות החברתיות. לאורטל עמר יש חלום אחד נוסף אותו חשפה לעוקבים וזה דווקא מאוד קשור לטיב היחסים העתידי עם בן אל.

 

החלום: לזכות את תו פרינס במצוות ה”חלאקה” המסורתית בה מספרים את הבנים הזכרים לראשונה בגיל 3 שנים. ולמה זה תלוי בבן אל אתם שואלים? התשובה של אורטל לעוקבים בסטורי הייתה חד משמעית:“נקווה שעד אז השלום עם מצריים יחזיק מעמד”.

עוד שאלה מסקרנת ששאלו העוקבים את אורטל ולא מפסיקה לסקרן את מדורי הרכילות:“למה את לא בזוגיות כזו מהממת יפה מבפנים ובחוץ?” – אורטל ענתה גם לשאלה הזאת בלי להתבלבל בצורה הבא:

 

“למה? גורל. תהיה בטוח שאני רוצה ואל תכתבו לי לזמן את זה, החיים לא תוכנית כבקשת אף אחד. כזה יבוא זה יבוא, מאמינה בזה.” גם המדור מחזיק אצבעות – אם לא לקאמבק אז לפחות לזוגיות המאושרת הבאה!

[quads id=”5″]

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות