חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיכון מחושב? אודליה סויסה ומשפחתה חיוביים לקורונה חוץ מבעלה שהחליט לא להתבודד!

השמועה אומרת...

שתפו

יוצאת “האח הגדול” וכוכבת העונה הקרובה של “הישרדות VIP”, אודליה סויסה החליטה לשתף את עוקביה ברשת האינסטגרם על כך שהיא ומשפחתה הפכו ל“משפחת קורונה”, זה אומר שהיא והילדים יצאו חיוביים לנגיף מלבד בעלה אבי יצא שלילי, וזה לא הפריע לו להסתובב חופשי בבית(הסיבה בהמשך).

 

סויסה החלה לתאר לעוקביה כיצד השפיעו עליה תופעות הנגיף:“אני בסדר גמור, קצת צינון.. היום בבוקר התחיל לי גלי חום ברמה שאני דופקת מקלחות קרות קרות וזה לא עוזר. השאר הכל בסדר. הילדים עשו בדיקה וכולם יצאו חיוביים חוץ מאבי. אז משפחת קורונה מהיום.” והוסיפה:“לא נורא שטויות אנחנו נעבור את זה. הכל טוב, אנחנו בוטחים בבורא עולם, לא מפחדים מכלום.”

[quads id=”3″]

מלבד מאות הודעות פרטיות שקיבלה סויסה לחשבון האינסטגרם שלה שכללו איחולי החלמה, תפילות והצעות סיוע מהעוקבים המודאגים. סויסה החליטה להפוך את הסטורי שלה לבלוג קורונה משעשע בו התחילה לעשות ניסויים של טעם וריח בפופקורן עם הילדים.

 

מלבד כך שנראה שהיא איבדה חוש הריח והטעם היה בולט גם שאבי סויסה, בעלה שלא נדבק בנגיף לעומת שאר המשפחה. מסתובב לו חופשי לידם שלא בבידוד ואף עוזר במבחן הטעם הקורונאי.

 

היינו חייבים לשאול את אודליה איך היא ואבי קרובים כל כך בבית למרות שהוא שלילי ואתם חיוביים? והיא הגיבה בלי לחשוב פעמיים:“לאבי אין בעיה להידבק…. היום עשה שוב בדיקה במכבי אבל לא הולך לו חחחח


חוסר אחריות או שאולי עדיף לקחת את הסיכון ולהידבק עם כולם כדי לא להתפצל בבידוד בבית המשפחתי? תלוי את מי שואלים: את התגובות שלכם אתם מוזמנים להוסיף בקטע הבא שהעלנו ליוטיוב של שמועה:

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות