בעקבות דיבה ולשון הרע: ניקול ראידמן משיבה אש ויוצאת בסדרה של מכתבי תביעה!

בעקבות דיבה ולשון הרע: ניקול ראידמן משיבה אש ויוצאת בסדרה של מכתבי תביעה!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

בעקבות דיבה ולשון הרע: ניקול ראידמן משיבה אש ויוצאת בסדרה של מכתבי תביעה!

פרשה חדשה מסעירה את עולם הבידור כשבמרכזה, ניקול ראידמן מגיבה בצורה חריפה ואף מתכוננת לתבוע אמא מבין מספר אמהות בכיתה של בנה אשר יצאה נגדה בהצהרות שזלגו להוצאת דיבה ולשון הרע וכל זה בעקבות חילוקי דעות על מינוי מחנכת ערביה בכיתתם.

 

אשת העסקים והזמרת ניקול ראידמן עלתה היום לכותרות לאחר שמספר הורים מבית ספרו של בנה ריצ'י העולה לכיתה ב', מחו נגד החלטה למנות מחנכת ערביה רגע לפני ששנת הלימודים הרשמית נפתחת – לטענת ההורים שהתלוננו. מחנכת צריכה להעביר לילדים סמלים, חגים ואירועים הקשורים למורשת ארץ ישראל והם לא מעוניינים במחנכת מהמגזר הערבי.

[quads id="3"]

אך לא מדובר בהתנגדות בשיח בלבד מאותם הורים, האמהות הלכו צעד אחד קדימה ואף שכרו שירותים משפטיים בנושא ואף חתמו על עצומה נגד מינוי המחנכת הערביה. ניקול שנחשפה למתרחש מנגד לעיניה, נושא הקשור לכיתת בנה יצאה בתגובה נגד אותן אמהות על כך שמדובר בשיח גזעני וחשוך. דבר שלא עבר בשתיקתן והן החליטו לצאת עליה. ניקול החליטה בתגובה לתבוע את אחת האימהות שפתחה עליה בצורה נבזית והיא לא היחידה שתקבל "מכתב אהבה" מעורך דינה!

אחרי שהחליטה לתבוע את אחת האמהות. גם הטוקבקיסטים יקבלו "מכתב אהבה" מעורך הדין של ניקול וזימון לבית המשפט לטענתה – מתוך הסטורי של ניקול ראידמן.

מלבד הסטורי בו חשפה ניקול שכל מי ששפך עליה רוע, גועל ושנאת חינם על המקלדת חשוף לתביעה מצידה, היא החליטה לפתוח את כל הנושא בצורה מורחבת במיוחד ואת הגרסה שלה למה שקרה מול האמהות בכיתה:

 

"האמת שהתאפקתי אבל אני מרגישה שאני מתפוצצת. יומיים ללא שינה, וראש לא נרגע. המחשבה שהעולם בו אנו חיים מבוסס על ערכים של צביעות וגזענות חונקת אותי. יש לי המון מה להגיד, אבל אני לא מוכנה לפגוע בבן שלי שיצטרך לשלם מחיר כבד כי הרבה מההורים לא יאהבו לשמוע את האמת.

ג'ודי שלום ניר מוזס בסטורי תמיכה בניקול ראידמן

'את לא אמא, את מזעזעזת ומגעילה', 'מה את מתיפייפת ניקול', כתבה לי אמא בקבוצת ההורים, מילים שדקו כמו סכין בלב, רק על זה שלא הסכמתי לקחת חלק בעליהום על המורה וניסיתי להגריע את טורדנו הכעסים והמחלוקות. מעולם לא חשבתי שאמצא את עצמי בסיטואציה כזו.

 

כמישהי שעברה אנטישמיות ברוסיה כיהודייה, וגזענות בישראל כעולה מרוסיה, אני מגדלת את ילדיי על ערכים של כבוד, קבלת האחר, אהבת חינם ודרך ארץ. מורה טוב לא נמדד על ניסיון שנות הוראה, דת גזע או דעות פוליטיות, אלא על היכולת לחדור לליבו של הילד ולהשאיר חותם של אור.

[quads id="5"]

נפשם הרכה של ילדנו צריכה חום ואהבה ללא קשר ללימודי סמלי המדינה וחגי ישראל שגם ככה נלמדים על פי תוכנית משרד החינוך, על ידי כלל המורים ללא קשר לדת שלהם. אני מאחלת לכל המורים והמורות שנת לימודים מוצלחת, שלא ניפגש בזומים ושילדנו יגדלו כדור אנושי ושיוויני, תעניקו להם ערכים, כי בגרות באנושיות לא קיימת" .

רביעיית הגמר של האח הגדול היא!?
בואו להצביע בסקר הקובע ברשת! לחצו כאן

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות