חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הבכי גנטי: אלין כהן חושפת מה גרם לה להישבר וכמעט לעזוב את המקצוע!

הבכי גנטי: אלין כהן חושפת מה גרם לה להישבר וכמעט לעזוב את המקצוע!

השמועה אומרת...

שתפו

הבכי גנטי: אלין כהן חושפת מה גרם לה להישבר וכמעט לעזוב את המקצוע!

תקופת “האח הגדול VIP” הייתה ללא ספק מאתגרת במיוחד למירי כהן וגם למשפחתה שספגה לא מעט ביקורות ברשת בזמן שכהנה בתור דיירת בבית המפורסם. אך נראה שמי שלקחה את זה הכי קשה הייתה בתה אלין שעכשיו מודה שזאת הייתה התקופה אולי הכי מטלטלת בחייה.

 

הרבה לפני שמירי כהן טענה לעוקבים שהתוכנית הערוכה בערוץ 13 לא שירתה נאמנה את האני האמיתי שלה כשהייתה בתוך הבית, הטוקבקיסטים ברשת “חגגו” בלשון המעטה על כל צעד ושעל שלה בטרם הודחה. בתה אלין מספקת עכשיו חשיפה לטראומה שחוותה בעקבות המתקפה עליה ברשת וגם איך עברה, מחקה וחסמה כל גולש וגולש שכתב על אמא שלה דברים פוגעניים.

[quads id=”3″]

אלין שיתפה בסטוריז את הדברים הקשים הבאים מהצד שלה ושל המשפחה בעקבות שהייתה של מירי בבית האח:“בכל הקריירה שלי קיבלתי ים של אהבה, אהדה והערכה וגם לא מעט תגובות רעות וביקורות. עם הזמן למדתי להמתמודד איתן. אבל שום דבר ואף אחד לא הכין אותי להרגשה הכל כך כואבת על התגובות הרעות שהיו על אמא בתקופת האח הגדול.”

הבכי גנטי: אלין כהן חושפת מה גרם לה להישבר וכמעט לעזוב את המקצוע!
הבכי גנטי? מירי כהן מסכימה עם הבת אלין ומגיבה בסטורי משלה

אלין הוסיפה:“כל תגובה על אמא פגעה לי בלב כמו חוץ. שברה אותי לרסיסים. וכבר התחלתי לחשוב עם עצמי.. זה המקצוע שבחרת, וכל הביקורות והתגובות הרעות זה חלק מזה, אבל אם נופלת בצורה כזאת ולוקחת ללב על תגובה של עמוד בדוי עם 0 עוקבים, האם את מספיק חזקה כדי להישאר במקצוע שלך?”

 

בתגובה לשאלה ששאלה את עצמה כתבה אלין:“אני בן אדם חזק, אי אפשר לקחת את זה מימני, עברתי כל כך הרבה בחיים ומכל דבר קמתי כמו גדולה. אבל לא התכוננתי לזה, הפעם זה שבר אותי לרסיסים, במיוחד כשהייתי צריכה להלחם בתגובות האלה ובחרתי למחוק תגובה תגובה, עמוד עמוד, לחסום ולא לתת את הלגיטימציה לאף בריון ברשת להגיב לי או לאמא שלי תגובות רעות. אז הייתי צריכה לקרוא אחת אחת כדי למחוק ולחסום וכל תגובה שברה אותי מחדש.”

וסיכמה:“אז זהו, שפכתי את שעל ליבי. אבל זה רק צד אחד, צד שלי בסיפור התגובות הרעות בתקופת האח הגדול. אבל יש עוד צד. צד של בעל, צד של ילדים, של משפחה, של הורים, אחים, ובעיקר ילד בן 13 שצריך לקרוא תגובות כאלה.”

 

“בואו נהיה נשים טובים יותר, גם ברשת, אין לכם מושג מה כוח הפגיעה. גם כשמדובר באדם מפורסם שאולי זה נראה לכם בלתי אפשרי לפגוע בו. אל תנצלו את הכוח של הרשת בשביל להפיץ רוע. אתם לא חייבים לאהוב כל אדם, או להסכים עם הדרך שלו אבל המעט שאפשר לעשות זה לכבד. אז דיי, דיי לאלימות ברשת!!!”

[quads id=”5″]

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות