לינור סביניק ובנה של זהבה בן בקשר רומנטי? "עבר לנו בראש להיות זוג"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp
לינור סביניק ובנה של זהבה בן בקשר רומנטי? "עבר לנו בראש להיות זוג"
צילום: אור גפן

זו לא הפעם הראשונה שיוצאת העונה הקודמת של "האח הגדול", לינור סביניק ובנה של זוכת העונה בה כיכבה, זהבה בן נראים בפריימים משותפים שנראים מעט צמודים או עם וייבים של מעבר לידידות אפלטונית. עכשיו לינור שמה סוף סוף לשמועות וחושפת שאכן קיימת בין השניים משיכה ולא רק זה!

 

אחרי שהצליחה לסחוף ולסקרן לא מעט נפשות פועלות שתהו מה עלה בגורל הקשר שלה ושל רמי ורד לאחר היציאה מבית "האח הגדול" והווידוי על ההתאהבות שלה בו בראיונות השונים. נראה שלינור סביניק לא מתכוונת להפסיק לייצר ידיעות על קשרים או צמודים פוטנציאלים ואף מחליטה להגיב לכל סאגת השמועות והשמות שעלו.

[quads id="3"]

לינור סביניק ובנה של זהבה בן בקשר רומנטי? "עבר לנו בראש להיות זוג"
בן רוזן: לינור טוענת שיש משיכה אבל הגיל הפיל את זה? צילום: אור גפן

השם הבולט ביותר שעלה הוא היה של בן רוזן, בנה של זוכת העונה הקודמת איתו נצפתה לא מעט פעמים מחובקת ואפילו בנשיקה(על הלחי) ועכשיו מסתבר, לאחר שהכחישה כל קשר רומנטי בין השניים שאכן קיימת שם משיכה ואף שקלו לא פעם להפוך את הקשר לזוגי על אמת!

 

לינור הגיבה לשאלות העוקבים שהעלו שמות של מספר גברברים מוכרים איתם עלו שמועות ברשת על קשר רומנטי. אך תחילה ענתה בהקשרו של בן רוזן וזה מה שהיה לה להגיד:

 

"אני לא אשקר לכם. ביני לבין בן יש משיכה! זה עבר לנו בראש להיות זוג לא פעם ולא פעמיים.. גם לי וגם לו. אבל בן צעיר ממני בארבע שנים. ולמרות שאני בעד פער גילים במערכת יחסים, פה זה נראה לי קצת פחות מתאים".

עוד הגיבה סביניק בהקשר של מאי שוורץ, אחיה של שר פיטנס איתו נצפתה בלא מעט אירועים מתוקשרים ואף תויגו כזוג לא פעם. גם פה לינור הכחישה בתוקף שהם בזוגיות והגיבה:"שקר, אני ומאי חברים טובים. הכל התחיל מזה שנפגשו באמת לדייט אבל בדייט כבר הבנו שזה לא יתפתח ולא יתקדם. אין התאמה וזה קורה. נשארנו ידידים טובים ואני שרופה עליו."

 

עוד הגיבה לינור לטענות שהיה מגע מיני בינה לבין רמי בבית "האח הגדול:"שקר, ביני לבין רמי לא היה שום מגע מיני בשום שלב במהלך השהות שלנו בבית 'האח הגדול'. אם הייתי עושה משהו אחר היום?… לא יודעת."

הגבר האחרון איתו הכחישה שהיה משהו רומנטי היה יוצא "האח הגדול" כפיר כהן, לינור השיבה לעוקביה:"שקר, מעולם לא היה ביני לבין כפיר שום דבר מעבר לחברות וידידות ושיחות נפש נטו. אני חולה עליך כפיר."

[quads id="5"]

לינור סביניק ובנה של זהבה בן בקשר רומנטי? "עבר לנו בראש להיות זוג"
שללה שהתחולל משהו בינה לבין אחיה של שר פיטנס ויוצא האח כפיר כהן. צילום: אור גפן

 

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות