עומר יודע? הנשיקה של נטע ברזני ורומי גיאור והתגובות ברשת

עומר יודע? הנשיקה של נטע ברזני ורומי גיאור והתגובות ברשת "עברה לאחות?"

השמועה אומרת...

שתפו

עומר יודע? הנשיקה של נטע ברזני ורומי גיאור והתגובות ברשת

בוגרת הריאלטי "המירוץ למיליון" ואחות של כוכב העונה האחרונה של "האח הגדול" שהגיע למקום ה-3 והמכובד, נטע ברזני לא הסתירה לרגע את ההתבאסות על כך שאחיה לא זכה בגמר הגדול אחרי עבודתה הקשה למענו ברשתות החברתיות, ועכשיו אחרי סאגת הריאלטי היא ממשיכה להכות גלים בטיקטוק בקטעים עמוסי צפיות שגרמו לרבים להרים גבה.

 

אחרי שסרטון ה"יש לי אסטמה" של נטע ברזני שבר את הטיקטוק עם 2.1 מיליון צפיות בחודש בלבד וסחף עמו גם שלל תגובות ססגוניות במיוחד לצד ביקורות. נטע המשיכה במתכונת הסרטונים שחלקם התקבל באהבה וחלקם ספגו ביקורות קשות ואף גרמו לה להוריד חלק מהם לרבות קטע בו נראתה מערבבת מי פה עם ארוחת מק'דונלדס ונזעקה ע"י עוקביה ל"בל תשחית!"

[quads id="3"]

@netabarazaniiii״ יש לי אסתמה ״ התגובה של עומר 😂🤪##foryou @omerbarazani

לאחר שנטע הציגה לעומר לראשונה את הלהיט ההיסטרי שלה "יש לי אסטמה" הוא כמובן שהגיב בדרך הטיפוסית לו "אמא ראתה את זה? השם ישמור!" הגיע הקטע החדש שעלה ממש בשעות האחרונות בו נראית יוצאת "האח הגדול" רומי גיאור בקטע נשיקה יחד עם נטע ברזני.

 

כזכור, רומי שלחה לעומר מספר רמזים במהלך השהות בבית על כך שהיא מחבבת אותו פלוס, אך נראה שעומר נשאר נאמן לאהבתו שבבית דבורה ואילו רומי חברה יחדיו לאחותו נטע ונצפתה איתה במספר קטעים בחשבון הטיקטוק הגועש שלה שעכשיו קיבלת תפנית(רומנטית?) בעקבות הקטע הבא:

@netabarazaniiii@romi.geyor 

הקטע שעלה אומנם רק לחשבון הטיקטוק של נטע(כנראה שבאינסטוש קצת יותר שמרנים) זכה ישר לכמות צפיוות נכבדת וגם למספר תגובות שהיינו חייבים לשתף מעוקביה של ברזני. אחת הגולשות כתבה:"עומר לא רצה אותה היא עברה לברזני השנייה". גולשת נוספת הוסיפה בהומור:"לא הלך עם עומר אז מנסים עם אחותו!"

 

גולש נוסף שאל האם מדובר במשהו רומנטי שמתפתח ואילו שאר התגובות המשיכו לחזק את הקשר לעומר שכנראה יגיב גם לסרטון הזה באותו מטבע "השם יעזור".

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות