תגובה אחת של אדל בספלוב הובילה למתקפה עליה:"את צריכה לאשפז את עצמך בזה הרגע!"

תגובה אחת של אדל בספלוב הובילה למתקפה עליה:"את צריכה לאשפז את עצמך בזה הרגע!"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

תגובה אחת של אדל בספלוב הובילה למתקפה עליה:"את צריכה לאשפז את עצמך בזה הרגע!"

כוכבת הריאלטי ואושיית הרשת אדל בספלוב החליטה לענות לסשן שאלות ותשובות העוקבים בחשבון האינסטגרם, אך בזמן שסלבס בד"כ בוחרים בקפידה את השאלות היותר פוליטיקלי קורקט או מנומסות. אדל החליטה הפעם להגיב ולחשוף את התגובות הקשות והמרושעות ביותר וגם הגיבה להן בהתאם!

 

אחרי לא מעט שמועות על בגידות מעברו מצד בן זוגה, מאץ' עבד כולל הווידוי בפוליגרף בתוכנית "זוג מנצח VIP" וגם פוסט הפריקה של אדל בו כתבה בין היתר שהיא "היי אני אדל בספלוב סמרטוט אני לא , התחתנתי בשביל הכסף גם לא , אני לא אישה מושפלת ולא אני לא אישה נבגדת!!!!!"

[quads id="3"]

 

נראה שלא מעט עוקבים של העלמה בספלוב לא יצאו משוכנעים ואף שאלו אותה שאלה נוספת, שהתשובה של אדל לגביה הייתה לא פחות מפתיעה! את מי היא יותר אוהבת? בעלה מאץ' או את הבת שייה? אדל ענתה "מאץ'" ועוררה סערה אדירה!

תגובה אחת של אדל בספלוב הובילה למתקפה עליה:"את צריכה לאשפז את עצמך בזה הרגע!"
אוהבת יותר את מאץ' – בצחוק או שלא? גם אנחנו התבלבלנו

אדל החליטה לענות ללא מעט שאלות חודרניות וגם ענתה בהתאם, אפשר להגיד שרוב השאלות היו קשורות לקשר שלה עם בעלה מאץ'. למשל. אחת העוקבות הנחיתה על אדל:"רצית לטוס לדובאי ביום הולדת ובעלך לא לקח אותך. וכשהוא רוצה לטוס הוא טס ולא שואל אותך ולא סופר אותך"

 

אדל הגיבה לאותה השואלת בצורה האופיינית לה:"אשמח שלא תתערבי בחיי האישיים תודה, העיקר שבעלך יקח אותך לאן שרק תרצי מתוקה אל תדאגי לי". עוד הנחתה שאדל החליטה להתייחס אליה ואף לשתף בסטורי הייתה מגולשת שכתבה:"איזה בעל בדיוק ישאר איתך? הבעד שבגד בך עם 39994 פעם ומדבר עם ילדות קטנות?" ואדל הגיבה שוב בלי להתבלבל:"כן בדיוק איתו אשאר".

השאלה והתשובה שעוררה סערה בסטורי של אדל בספלוב

עוד שאלה אחת הגולשות:"עברה לך פעם מחשבה להתגרש ממאץ'?" ואדל ענתה ושיתפה את עוקביה:"הוא עצבן אותי המון פעמים לא אשקר, אבל לא הגעתי לגירושים והמשפט הזה הוא אסור אצלי בבית. בהצלחה למאץ' אם יגיד אותו" לצד המון פרצופים כעוסים.

 

אך הסערה הגדולה התפתחה לאחר שאדל בספלוב הגיבה על כך שהיא אוהבת את מאץ' יותר מבתה הקטנה שייה. משם התפתחה ממש מתקפה חזיתית של עוקביה של אדל בעקבות תשובתה.  אחת המגיבות כתבה לה:"את אוהבת את בעלך יותר מהבת שלך מזעזע בעיני…" ואדל הגיבה לה:"אכן אהבה שונה מכורה לבת שלי היא אהבה של פעם בחיים אבלללל ויש אבל גדול מאוד. בעוד כמה שנים היא תעזוב את הבית תקים משפחה ועם מי אני אשאר? בעלי אני ובעלי! ולכן זה שונה מאוד".

[quads id="5"]

לאחר שחשפה בספלוב את אהבתה למאץ' על פני בתה(אם כי הודיע שזה היה בצחוק מאוחר יותר), היא המשיכה להיות מותקפת. אחד המגיבות כתבה לה:"תגידי עברת אירוע מוחי?". אדל הגיבה:"חברים יקרים זהו אנשים איבדו את זה לגמרי. זה השיא!" ואילו מגיבה נוספת כתבה לה:"תקשיבי צריך לאשפז אותך ובזה הרגע. את אוהבת את מאץ' יותר??! הייתי בטוחה שצחקת!!"

 

הפעם אדל הגיבה:"אם עדיין לא מובן אז כמובן שצחקתי ואז הסברתי שזאת אהבה שונה לחלוטין ואין להשוות!! שייה היא אהבת חיי ומאץ' הוא אהבת חיי, עכשיו השאלה איפה אני יכניס לאהבה הזאת עוד ילד.. לא יודעת"

 

 

 

5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לימור
8 חודשים

סורי אני מטורפת על הילדים שלי שיהיו לי בריאים עד 120 אבל את בעלי אוהבת יותר.ולמה זה נראה הזייה?רוב הנשים מזניחות את הבעל,אובססיביות על הילדים שלהן ומתעללות בכלות או בחתנים שלהן.אז יאללה תנשמו עמוק.בסוף מי שנשאר בבית זה בעלי ובשבילי הוא מספר 1

נערך לאחרונה 8 חודשים על ידי לימור
הודיה נטלי ישרא
8 חודשים

מה יש לצאת עליה, בסופו של דבר הילדים גדלים והולכים לקן שלהם, נשארים עם הבעל וחוץ מזה זה שמביאים ילדים לא צריך להזניח את הבעל , יש את הילדים ויש א הזוגיות שלנו זה זוגיות בריאה אנשים רק מחפשים לצאת עליה

יוסף בן-דוד
7 חודשים

חשבתי על עצמי יותר מדי בשביל בעלי שעזב אותי לאישה אחרת. שניהם התרחקו ממני לא יכולתי יותר ליצור קשר עם בעלי ממש דאגתי ולא יכולתי לפתור את מצבי בעצמי, אז החלטתי לחפש באינטרנט שם מצאתי הרבה המלצות טובות על ד"ר איגבינוביה ויצרתי איתו קשר ו סיפר ​​לו מה קורה לי והוא אמר לי לא לבכות או לדאוג יותר. ד"ר איג