אוי לא: מה קרה למנחה לירון ויצמן? "נפלתי, ונדמה לי שנפלתי חזק"

אוי לא: מה קרה למנחה לירון ויצמן? "נפלתי, ונדמה לי שנפלתי חזק"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אוי לא: מה קרה למנחה לירון ויצמן? "נפלתי, ונדמה לי שנפלתי חזק"

מגישת הטלוויזיה ומנחת "האח הגדול" מאז שעלתה ל-רשת בשנת 2018, לירון ויצמן החליטה לשתף את עוקביה באופן מאוד מרגש ולא שגרתי על כך שכבר לא תראו אותה בקרוב על המסכים שלכם, לגמרי הלם, והאם זה רק זמני?

 

ויצמן הודיעה הערב לעוקביה בפוסט דרמטי, ארוך ומפורט "נפצעתי. עוד לא נפשית אבל בהחלט פיזית". ועכשיו מתברר כי בשל בעיה רפואית שעברה בלחץ העבודה שפקד אותה לאחרונה, היא החליטה לצאת להפסקה מהמסך ואלה הדברים שהיו לה לשתף:

[quads id="3"]

את הטקסט הזה, יעידו כמה מחבריי, התלבטתי אם לשחרר. כתבתי ומחקתי. שכתבתי וניסחתי, ושוב התלבטתי. אבל נראה לי שאין מנוס. קדימה. אז נפלתי, ונדמה לי שנפלתי חזק. בעשרים השנים האחרונות הדבר שכולם יודעים עלי, ושאני גם נהנת להתגאות בו תמיד, זה שאני הארד וורקרית, לא מפחדת מעבודה קשה, אפילו וורקוהולית.

אוי לא: מה קרה למנחה לירון ויצמן? "נפלתי, ונדמה לי שנפלתי חזק"
לירון ויצמן בבימת ה"אקס פאקטור" לצד רן דנקר ואביב גפן

לכן, גם כשהבוסים וידאו איתי מספר פעמים אם אני בטוחה שאני לוקחת על עצמי לצלם שני ריאליטי גדולים במקביל, בכלל לא היססתי והרגעתי אותם. אני?! קטן עלי. אז מה אם זה יולי אוגוסט ויש לי בית, שתי ילדות קטנות, ובעולם יש קורונה. זה הזמן שלי, זה הזמן להכות על הברזל, ועוד דברים שאני רגילה במשך שנים להגיד לעצמי ולשמוע מהסביבה.

אז כחלק מההכנות שלי לחודשיים של צילומי האח והאקס, ביקשתי מהמאמן שלי להגביר מאמץ. וגם בגזרת הבית לא ויתרתי, וכדי להתמודד עם רגשות האשם שכבר החלו לכרסם על מה שעוד יגיע, הייתי עם וסביב בנותיי כמה שאפשר. ניסיתי להספיק ולדחוס ולצאת ולבלות ולהיות ולהספיק.

ואז זה קרה. נפצעתי. עוד לא נפשית אבל בהחלט פיזית. וכולם אמרו שאני חייבת לנוח. אבל עכשיו?! לנוח?! הרכבת כבר יצאה. אי אפשר לעצור. אני אהיה בסדר. אני תמיד בסדר. וכך נכנסתי לחודשיים וחצי המסחררים והמאתגרים של חיי. עבדתי, חייכתי, התלבשתי, מדדתי, צחקתי, נסעתי, עברתי לסניקרס, וכשאף אחד לא ראה בלעתי משככי כאבים וכשהם כבר לא עזרו אז קצת יותר חזקים, שרק לא ירגישו.

אוי לא: מה קרה למנחה לירון ויצמן? "נפלתי, ונדמה לי שנפלתי חזק"
לירון ויצמן לצד זוכה העונה "האח הגדול" אורן חזן והפרטנר להנחיה גיא זו-ארץ.

[quads id="5"]

ובלילה בכיתי לסמיצ׳י ואמרתי לעצמי שבספטמבר הכל ייגמר. לא הבנתי אז, שבספטמבר הכל רק יתחיל, השיקום שלי וההצלה שלי מעצמי. אני עוד לא בשלב הסיכומים והמסקנות כי אני ממש עוד בלב הארוע, אבל רק אתן לכם טיפ קטן באהבה ממני. כשאתם מרגישים שהמנוע שלכם הלך, והגוף מסמן לעצור, אל תתעלמו. תהיו טובים לעצמכם. תורידו הילוך, תעצרו בצד. ואם במקום זה, תעבירו להילוך חמישי, אל תהיו מופתעים כשתגיע ההתרסקות 🙂 אז אני בעצירת חירום כרגע, וכנראה שזה ייקח קצת זמן עד שאשוב לכביש המהיר.״

 

התגובה המובילה לפוסט הזה של לירון הייתה של אורטל עמר שכתבה לה ברגישות: "רק בריאות ובאמת הקשבה לגוף ולנפש. מי שעבד לצידך יודע כמה את מקצוענית. שאצלך כל משימה היא בזמנים, אין לפסוסים ואין קשה לי. כשאני הייתי חוטפת עצבים תמיד הייתי מסתכלת עליך ואומרת לעצמי איך את מצליחה לא לערבב רגש ולהיות כזו חריפה ומקצועית. תרגישי טוב אהובה תצברי כוחות! ובטוח שיהיה בסדר"

1 תגובה
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
סמי
7 חודשים

היע לא מתאימה להגשה ציבורית ניראות לא מתאימה כלל וכלל