אחרי כמה חודשים בלבד: קסניה טרנטול וכרמי עמר מתגרשים!

כעבור כמה חודשים בלבד: קסניה טרנטול וכרמי עמר מתגרשים!

השמועה אומרת...

זו הייתה אחת החתונות המרגשות ומלאות הציפייה באולם האירועים חדש והנוצץ “קאי” של מושיק רוט . ועכשיו לאחר פחות משלושה חודשים משינוי הסטטוס הזוגי השניים החליטו לפרק את החבילה באופן סופי.

שתפו

כולנו חיכינו לרגע בו יוצאת “האח הגדול”, קסניה טרנטול(33) תישא לבעלה את בן זוגה כרמי עמר בשנה(50) וחצי עד לפני האירוע הנוצץ. ואז ביוני האחרון הגיעה האירוע שנמשך עד לשעות הקטנות של הלילה וכלל את כל המי ומי מהתעשייה והאורחים המכובדים. ועכשיו נחשף כי השניים חוו קשיים בזוגיות בשבועות האחרונים שהביאו אותם למצב של פירוק הקשר.

[quads id=”3″]

אחרי כמה חודשים בלבד: קסניה טרנטול וכרמי עמר מתגרשים!

הקשר של קסניה וכרמי עלה לראשונה לכותרות בתחילת שנת 2020 כאשר לאחר תקופה לא ארוכה של זוגיות מכן השניים כבר התארסו. אחרי החתונה המאוד מושקעת ומתוקשרת שהתעכבה בגלל אילוצי הקורונה היו לא מעט שמועות על הריון. שמועות שהתבררו כלא אמינות ועכשיו באופן מאוד מפתיע: השניים החליטו להיפרד באופן סופי.

 

לשמועה נמסר מפי מקורבים לשניים כי הפרידה הייתה לקסניה מאוד קשה והיא נמצאת כרגע במצב רגיש במיוחד ואף נמנעת ממענה לטלפונים בשיחות הקשורות לנושא שכל כך כאוב וטרי עדיין. למי שזוכר בתקופה שלאחר השתתפותה ב”האח הגדול” היא ויוצא העונה עומרי בן נתן היו קרובים לאירוסים שבוטלו בסופו של דבר ע”י קסניה. עבור כרמי קסניה הייתה האישה השנייה שנכנס איתה לסטטוס נשוי ויש לו 2 ילדים מהנישואים הקודמים.

אחרי כמה חודשים בלבד: קסניה טרנטול וכרמי עמר מתגרשים!

Subscribe
Notify of
guest
6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שלום
שלום
2 שנים

כאילו מה הפלא רק ורק כסף ואיפו האהבה

אפרתי
אפרתי
2 שנים

כמה זה קשה, כואב עליכם

אלון
אלון
1 שנים

כולם מתגרשים היום הנשים והגברים של היום לא לחתונה, אלא אם כן יש תורה בבית שזה מגן ומציל ומתעסקים במהות הבריאה והחיים, תנסו זה כדאי