חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הזוגיות המפתיעה של ג'וזי זירה וקארין עליה: והתיעוד מחדר המיטות!

הזוגיות המפתיעה של ג’וזי זירה וקארין עליה: והתיעוד מחדר המיטות!

השמועה אומרת...

הסאגה שהתחילה עוד בבית “האח הגדול” בין כוכב הריאלטי המקועקע ג’וזי זירה ומלכת היופי לשעבר קארין עליה וידעה המון עליות וירידות בדרך מגיעה לשיא חדש, אחרי שניסו להסתיר ולטשטש את הימצאותם המשותפת מעבר לים עכשיו הם נחשפים והולכים על כל הקופה!

שתפו

עוד בבית “האח הגדול” ראינו נסיון רומנטי ראשון מצידו של ג’וזי לכיוון קארין שמיד עבר למתכונת של “אחותי הקטנה” לאחר שזאת לא קנתה את האותנטיות של ג’וזי בעניין. ועל אף שהייתה מאז נשיקה קטנטנה בין הסדינים,  בעולם האמיתי שמחוץ לאח השניים המשיכו בנסיונות ונצפו בדייטים בהם תמיד טשטשו את העקבות עד שהנסיונות הזוגיים שוב הגיעו לתוהו עד למצב של הורדת עוקב מצידו של ג’וזי שאמר שמבחינתו זה נגמר.

הזוגיות המפתיעה של ג'וזי זירה וקארין עליה: והתיעוד מחדר המיטות!

הפעם זה לגמרי בחוץ. ג’וזי זירה וקארין עליה הנשיקה

אך נראה שאת אש האהבה והכימיה בין השניים כנראה שום הורדת עוקב לא תכבה. לאחר חודשים בודדים מהנסיון הקודם, השניים נצפו בימים האחרונים בסטורים חופפים היישר ממיאמי שבארצות הברית כאשר תחילה נמנעו מצילומים יחדיו אך בעלי העין החדה שמו לב שהם נמצאים ממש באותו המלון ואותם מקומות הבילוי.

 

אחרי שמאסו כנראה בסטורי עם כף רגל\יד מבצבצת או קוקוס תואם בלי לחשוף אחד את השנייה. היה זה שי המויאל, אדם המוכר מאוד בתעשייה המקומית במיאמי שחשף את ג’וזי וקארין בתמונה משותפת ראשונה ומשם. ג’וזי החליט לעשות צעד מחייב ולחשוף סוף כל סוף תמונה של קארין בזרועתיו כאשר הוא מנשק אותה על החוף שבמיאמי פלורידה.

אל זה לא נגמר בחשיפת הזוגיות והאהבה שבאוויר בתמונה על חוף הים. קארין החליטה לעשות צעד יותר נועז מג’וזי ולהעלות סטורי שלה ושל ג’וזי מהחדר במלון כאשר הם נראים מכוסים בסדינים בלבד(ממממ..) בהפסקת שוקולד קטנה אחרי הכיף הגדול?? תשפטו בעצמכם:

 


הזוגיות המפתיעה של ג'וזי זירה וקארין עליה: והתיעוד מחדר המיטות!
שיהיה בהצלחה: ג’וזי וקארין לצד שי אמויאל שאצלו השניים עלו לראשונה בתמונה משותפת מהטיול למיאמי.

Subscribe
Notify of
guest
5 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נסים
נסים
2 שנים

זוג מושלם, בהצלחה

נעמי
נעמי
2 שנים

מהממים יחד 💖

שמוליק
שמוליק
2 שנים

קארין וגוזיהכי יפים והכי מתאימיםלב ענק לשניכם לא אוהבים רעש תלמדו כולם ואל תשימו לב לכל הכותבים כל מיני שטויות ימותו הקנאים אנחנו יודעים מאיפה זה מגיע תעופה לכם תהנו כמה שיותר