חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
שלושה שבועות אחרי גמר האח הגדול: מירי כהן תחת מתקפה:"שקרנית, תמותי!"

שלושה שבועות אחרי גמר האח הגדול: מירי כהן תחת מתקפה:”שקרנית, תמותי!”

השמועה אומרת...

אם חשבתם שכמעט חודש לאחר שהסתיימה לה העונה האחרונה של “האח הגדול” או שמע השנה החדשה או יום הכיפורים הביא עימו תפנית בכל הנוגע להשחרות נגד מירי כהן ברשתות החברתיות אז חשבתם, מירי כהרגלה לא רק שיתפה דברי נאצה נגדה אלה גם הגיבה בחומרה!

שתפו

נראה שלא מעט מיוצאי ויוצאות העונה האחרונה עדיין משחזרות רגעים מהבית או עונות לשאלות העוקבים על דברים שקרו שם(גם שרית ואור עשו את זה ממש היום), אך במקרה של מירי מדובר בהתמודדות מעט יותר אגרסיבית גם ברמת החוויה, וגם ברמת הטוקבקים והתגובות השליליות כלפיה עד עצם היום הזה.

שלושה שבועות אחרי גמר האח הגדול: מירי כהן תחת מתקפה:"שקרנית, תמותי!"

מירי שרק לאחרונה חשפה את הירידה במשקל בבית “האח הגדול” לאחר התמודדות כמעט בגדר טראומטית אם להבין זאת מדבריה:”היה לי רע. היה לי קשה. התמודדתי עם קושי שמעולם לא חוויתי ולא יכולתי לאכול” וירדה קרוב ל-7 קילוגרמים. מגיבה שוב לתגובת נאצה טריה מגולשת שכינתה אותה שקרנית ואיחלה לה מוות:“תגידי את האמת כל השיער שלך זה תוספות? כי השיער שלך האמיתי מכוער. ושמת קילו תוספות שקרנית תמותי.”

 

מירי שלא נשארה חייבת שיתפה את התגובה של אותה העוקבת וכתבה לה בתגובה בשיתוף לעוקבים:”התלבטתי המון אם להעלות את זה או לא להעלות… ואז החלטתי שכן.” והוסיפה:“בריונות ברשת! זה רק משהו קטן תאמינו לי! אז עמוד בדוי אענה לך בכל זאת כדי להסיר דאגה מליבך. אני ללא תוספות בשיער וזה השיער הטבעי שלי!”

והמשיכה בתגובה החריפה שלה:“ואם הייתי צריכה או אצטרך אז אעשה תוספות שיער! אבל מה זה משנה כי הרי אם זה לא היה השיער אז היית כותב על משהו אחר ומשמיץ, מעליב, פוגע, מאחל לי למות, הרי על כל דבר יהיה מה לומר. בטח ובטח לאנשים שמעפילים עמודים בדויים רק כדי לפגוע ולהשמיץ ולשפוט אנשים אחרים, או לאחר להם למות.”

 

וסיכמה בתגובה:“אז אני לא שקרנית! ואני לא מתייחסת לאיחולים שלך, וכבר פיתחתי עור של פיל מול ביריונות ברשת ועברייני מקלדת, אבל יש כאלה שלא וליבי איתם. דיי לבריונות ברשת! תפיצו אהבת חינם” האם הבקשה של מירי תגע בציפור הנפש של אותם בריוני מקלדת? שמועה מעט פאסימית בנושא.

שלושה שבועות אחרי גמר האח הגדול: מירי כהן תחת מתקפה:"שקרנית, תמותי!"
הסטורי של מירי כהן עם התגובה לאיחולי המוות

Subscribe
Notify of
guest
128 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
א.ב
א.ב
2 שנים

מירי את עוסקת באוכל ביום יום שלך אז מה את מתפלאת ?
מה שבישלת קיבלת בחזרה .
דאגת שכולם בבית יעשו חרם על אורן, אז קיבלת מהקהל בחוץ שינאה כי הם ראו את האמת.

יצחק
יצחק
2 שנים

מדברת על אהבת חינם וכולה שנאת חינם

אורחת הגיונית
אורחת הגיונית
2 שנים

מירי.. חלילה לאצל לך משהו רע..
המקלל יקולל..
זוכרת את הסיפור עם השפתיים? הכחשת פעם ושוב ןשוב מול האומה בטלויזייה יחד עם הבת שלך. שנולדתם עם שפתיים כאלה?
לאחר התלבטות והתייעצות עם מומחים חזרת לאולפן והתנצלת ששיקרתם שתיכן..
תשכנעי את כולם, למה להאמין לך עם השיער. ראיתאישה מטגנת מבשלת אופה בשיער מפוזר