חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אוי לא: כוכב "האח הגדול" עשה תאונת אופנוע ופונה לבית החולים!

אוי לא: כוכב “האח הגדול” עשה תאונת אופנוע ופונה לבית החולים!

השמועה אומרת...

יוצא העונה “האח הגדול” לשנת 2020, הסופר ואיש התקשורת אסיף אלקיים נקלע לסיטואציה שכמעט נגמרה באסון קטלני כאשר החליק על כתם שמן במהלך נסיעה על האופנוע, ועכשיו גם נחשפים מימדי הנזק.

שתפו

רק לפני יומיים חשף אלקיים בראיונות לתקשורת את הטראומה שלו בעקבות הפרידה מבת זוגתו המפורסמת, המנחה ויוצאת “הישרדות”, מעיין אדם ועוד שלל דברים שהותירו אותו מצולק, משאלת המוות מהעבר והתהליך של טיפול פסיכולוגי אותו הוא עובר וכמובן הרצון והחלום להיות כבר אבא.

 

נראה שכמעט וכל החלומות לעתיד נקטעו היום עם תאונה שעבר היום אלקיים באמצעות רכבו הדו-גלגלי לאחר שהחליק במהלך נסיעה בגלל כתם שמן שהיה על הכביש. אסיף הרגיע את העוקבים המודאגים:“עשיתי תאונה קלה. החלקתי עכשיו עם האופנוע בגלל כתם שמן בכביש.”

אוי לא: כוכב "האח הגדול" עשה תאונת אופנוע ופונה לבית החולים!
אסיף אלקיים רגע לאחר תאונת האופנוע.

והוסיף:“הייתי ממוגן לגמרי ובזכות זה אני בסדר, וניכר שלמעט כמה פציעות – גם האופנוע. אקפוץ מכאן להיבדק שאין נזק בגוף אבל אל דאגה, הכל רגוע ואין נזקים משמעותיים ברוך ה’ :)” נראה לפי התיעודים של אסיף מי שקיבל את הטיפול הראשוני לנזקים היה ניר מנהל המוסך שלו שהגיע לזירת התאונה תוך 5 דקות בלבד.

התאונה עצמה קרתה בצומת בר אילן, אסיף החליק בעקבות כתם השמן ועף כעשרה מטרים לתוך הצומת שבמזל חליפת המגן שלו הצילה אותו משברים רציניים והוא פונה לבית החולים “השרון” להמשך הטיפול הרפואי.

 

להפתעת אסיף(לפחות לפי התיעוד בסטורי) הוא היה רוכב האופנוע השלישי באותו יום בלבד שהחליט בכביש בעקבות כתם שמן בכביש. מסר נוסף שהוא כלל לא היה אשם בתאונה אלה תוואי הדרך הוא זה שגרר אותו להתרסקות המצערת. אנחנו מוסרים כמובן החלמה מהירה!


 

Subscribe
Notify of
guest
3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עומר
עומר
2 שנים

יש גם אפשרות לתגובות שאפו

דליה שאקי
דליה שאקי
2 שנים

החלמה מהירה