חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"מעניין מה אייל חושב על הסרטון הזה" הבת של אייל גולן בקטע שגרר תגובות ברשת!

“מעניין מה אייל חושב על הסרטון הזה” הבת של אייל גולן בקטע שגרר תגובות ברשת!

השמועה אומרת...

נראה שלא רק מיאל המתוקה לבית משפחה גולן והבונבון הקטן שאוטוטו יוולד בשעה לדניאל גרינברג גונבים את ההצגה והכותרות ברשת, גם הבת המשותפת של גולן ואילנית לוי – אלין גולן לא נשארת חייבת ובקטע חדש שהעלתה הצליחה למשוך הרבה מאוד תשומת לב ברשתות.

שתפו

אלין גולן בת ה-15 נחשבת ל”יורשת” הווקאלית והגאה של אבא אייל לאחר שנחשף כי בקרוב רון ביטון ואיתי שמעוני שיצרו את הלהיט שובר הקופות “מיליון דולר” של נועה קירל גויסו להפקת שיר חדש שיצא בקרוב, אך נראה שעד שתגיע להיכל התהילה, את רוב הפרסום היא דווקא גורפת ברשת הטיקטוק.

 

גולן הצעירה בעלת 300,000 עוקבים בחשבון הטיקטוק שלה ואחריה עוקבים לא מעט אנשים שמחכים לפריצה שלה בעולם הזמר לצד לא מעט מפורסמים שמרימים לה בפרגון בכל קטע חדש שהיא מעלה. אך הפעם היא העלתה קטע חדש בשם “לא חזקה במילים” בו היא השקיעה בלוק נוצץ במיוחד של אישה צעירה וגם גרר תגובות מאוד מפרגנות כמעט באופן גורף.

כוכבת הטיקטוק אבי אבישג סיכמה את הסרטון הזה הכי נכון:“היא הכוכבת האמיתית במדינה הזו!!!” ולצד פרגונים נוספים כמו “הכי יפה בכל הטיקטוק” ו“מהממת מבפנים ומבחוץ” הגיעו גם כמה תגובות אופייניות לרשת החברתיות שאחת מהן בלטה במיוחד.

 

מגיבה אחת החליטה להעלות תגובה משעשעת וכתבה:“מה זה העטיפה של המגנום החדש?” וגולש אחר העלה טוקבק עם רמיזה עוקצנית לנועזות:“מה אייל חושב על הסירטון הזה?” אך מהרה נבלם ע”י עוקביה הצעירות של אלין שכתבו לו:”הוא לא צריך לדעת עליו חוץ מזה אפילו אין לה מחשוף מה אתה רוצה”

"מעניין מה אייל חושב על הסרטון הזה" הבת של אייל גולן בקטע שגרר תגובות ברשת!
אייל יודע? אנחנו בטוחים שלמרות שהוא הכי גאה שבעולם.

עוד עלה בשרשור התגובות לסרטון הזה נושא הגיל של אלין ועל כך שהיא נראתה בו מבוגרת יותר מהקטעים שהיא מעלה בדרך כלל בחשבון הטיקטוק שלה:“היא בת 15 ואני 19 והיא נראית יותר מבוגרת ממני. מה קורה פה?”

 

אז מה דעתכם על הלוק החדש בסרטון של אלין גולן: לגמרי שווה פרגון או הכי טוב בנטורל? דברו אלינו בתגובות למטה!

Subscribe
Notify of
guest
471 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
…..
…..
2 שנים

איזה דור גרוע זה !! מתלבשות, מתאפרות מתגנדרות ,חושפות , לא מתאים בכלל לבחורה בת 15
שמשדרת סקס אפיל

זהו ש
זהו ש
2 שנים

באמת לא מתאים פרובוקטיבי מידי
ואיזה ילדה מפותחת נראת
בת 20

ריקי
ריקי
2 שנים

ניראה בת 30 לפחות