חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
מבלים בנפרד: מה קורה בין גל גברעם ותום חיימוב? "היחסים שלהם עלו על שרטון"

מבלים בנפרד: מה קורה בין גל גברעם ותום חיימוב? “היחסים שלהם עלו על שרטון”

השמועה אומרת...

סערה חדשה מכה בביצה המקומית בערב שישי כאשר פרסומים ברשתות החברתיות ומדורי הרכילות על כך שיוצאי גל גברעם ותום חיימוב כבר לא ממש ביחד! מה נכון ומה לא? שמועה עושה סדר בשמועות.. או לפחות מנסה.

שתפו

תשעה חודשים עברו מאז שהזוג הצעיר והנוצץ הכיר בבית “האח הגדול”. הוא נכנס בתור דייר אנונימי והיא בתור אושיית רשת מוכרת. זה היה עניין של זמן קצוב ביותר עד שהשניים שינו את סטטוס מערכת היחסים מסינגל לזוגי ועל פי הפרסומים היום נראה שהם נמצאים ב“משבר” ביחסים או שאולי בעצם כבר הספיקו להפריד כוחות?

 

האם גל גברעם ותום חיימוב נפרדו? השאלה משתוללת כמו אש בשדה קוצים בשעות האחרונות ברשתות החברתיות ונראה שעד עכשיו אין תשובה חד משמעית אם לשפוט ממספר הגרסאות הקיימות ברשת. הראשונה: של הכתב ערן סוויסה שכתב כי השניים נמצאים במשבר זוגי לאחר שנעלמו בימים האחרונים מהרשתות החברתיות ולגמרי לא במקרה.

מבלים בנפרד: מה קורה בין גל גברעם ותום חיימוב? "היחסים שלהם עלו על שרטון"
יש לזה קשר? ג’וזי הוריד עוקב לגל גברעם: צילום מסך מתוך עמוד המעריצים של גל ותום באינסטגרם

עוד נטען כי על פי מקורבים לזוג שהיחסים של גל ותום עלו על שרטון והם בנתק בעקבות מריבת אוהבים. מריבה שתפתר בקרוב וזה רק זמני עד שהשניים יחזרו לזרועות האחד של השנייה אך כרגע הם נתפסו בנפרד ומיחסי הציבור של השניים סירבו להתייחס לעניין.

 

טענה נוספת שעלתה בעמוד בידור נוסף(רדאר) היא שהזוג אכן נפרד, ועל פי מקורבים לשניים בעקבות מריבות חוזרות ונשנות ביניהם הם החליטו לעשות סוף לקשר הזוגי שלהם, לעבור למגורים בנפרד בתקופה הקרובה עד, וכאשר ימצאו פתרון ואולי קאמבק זוגי לאחר האתנחתה בנפרד.

מבלים בנפרד: מה קורה בין גל גברעם ותום חיימוב? "היחסים שלהם עלו על שרטון"
ביחד או לחוד? ימים יגידו. לבינתיים דממה ברשתות

מנגד, באחד מעמודי המעריצים של גל ותום עלה צילום מסך ובו נראית אמא של גל מגיבה לשמועות על הפרידה והיא לגמרי מכחישה זאת:“גל ותום ממש לא נפרדו!! חשבתי שערן סוויסה והרדאר בודקים לפני שמפרסמים שמועות. וואלה עד עכשיו החזקתי מהם וממש מאכזבים.”

 

עוד נכתב על פי צילום המסך:“לפני 4 ימים(יום שני) העלו סטורי שתום מנגן לגל. יום שלישי הייתה בצילומים של טרמינל X. העולם חרב לא יכול להתקיים בלי סטורי של גל ותום!!! ציפים אותנו בהודעות. הטלפון לא מפסיק לצלצל אנשים הזויים מתקשרים ומנתקים. וזה ממש מטריד!! אז תרגיעו את מי שצריך, שבת שלום.”

אמא של גל טוענת שלא הייתה פרידה: צילום מסך מתוך עמוד המעריצים של גל ותום באינסטגרם

לדעתם מדובר בפרידה על אמת או אולי ריב שיסתיים בקאמבק ממש בקרוב? דברו אלינו בתגובות למטה וספרו לנו מה אתם חושבים!

Subscribe
Notify of
guest
51 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עדן
עדן
2 שנים

אין על האהבה שיש בינהם! הם לא נפרדו ולא יפרדו! בכל זוגיות יש משברים, וממשברים רק גדלים! הםצלא יוותרו בחיים אחד על השנייה!

רונה
רונה
2 שנים

ולחשוב שתום עורך דין מעורר בי צחוק. התנהגות של תינוק. מי יבוא אליו שיטפל בעיניינו. שיפסיק להוציא לשון ולהתנהג כמו פודל. בשידור ההתרמה נראה מבוהל הססן וחסר בטחון. עוויתותלא רצוניות. לעומת גל שהגישה נהדר. ממש תפור עליה.לא חייבים לדחוף אותו בכח למקומות שלא טבעיים לו. יום אחד זה יגמר בינהם.הלוואי ואתבדה

אתי
אתי
2 שנים

אמא שלה הזוויה ברמה אחרת, גל ותום לא נפרדו הם מנסים לקחת את הפוקוס מג’וזי וקארין זה הכל