זוגיות חדשה? בן אל תבורי מגיב לתיעוד עם יסמין עומרי:"שתכירו את האופי תתאהבו בשנייה"

השמועה אומרת...

שלושה חודשים עברו מאז הפרידה של בן אל תבורי ובר פרץ, מאז היא שיתפה בשורה מרה שחלתה בסרטן ואף פורסם כי היא יוצאת עם חבר של אייל גולן ועכשיו, הגיע תורו של בן אל תבורי להציג את בחירת ליבו החדשה?

שתפו

כולנו היינו בשוק ממה שהתרחש בחתונתו של לירז רוסו המוכר לכולנו בתור "סטטיק", בן אל תבורי ובת זוגתו לשעבר בר פרץ בילו לגמרי בנפרד בערב שנגמר בהורדת עוקבים הדדית והסטורי העוקצני של תבורי לצד שרית פולק בו כתב:"גיסתי היקרה!!! מתי אני גם אמצא כלה? שתהיה כמוך".

 

מאז המדור בהמתנה דרוכה לראות מה יוליד יום בצעדיו הרומנטיים העתידיים של תבורי ג'וניור. שלשום עלו תיעודים ברשת של תבורי מבלה בצמידות לבחורה שמתברר כי.. היא לא ממש אלמונית אלה כוכבת טיקטוק בקנה מידה רציני עם קרוב ל-350 אלף עוקבים בשם יסמין עומרי.

זוגיות חדשה? בן אל תבורי מגיב לתיעוד יסמין עומרי:"שתכירו את האופי תתאהבו בשנייה"
ידידות או מעבר? נראה שנצטרך לחכות. בן אל תבורי ויסמין עומרי בתיעוד מהמועדון.

מיד עלו לא מעט תהיות האם מדובר בזוגיות חדשה בין בן אל תבורי בן ה-29 לכוכבת הרשת הצעירה בת ה-20 בלבד. נראה שמלבד ההסתקרנות תבורי עצמו קיבל לא מעט הודעות ותגובות על החיבור שלהם וכנראה שפטו אותו על הפרש הגילאים ביניהם. תבורי החליט להגיב לעניין באופן ישיר כמו שהוא רגיל.

 

בן אל תבורי שיתף בסטורי את הדברים הבאים לצד סרטון משותף עם יסמין שכלל פילטר משעשע:"יש אנשים שממהרים לשפוט וחבל מאוד, את הילדה המדהימה הזאת הכרתי לא מזמן וישר התחברנו. אנחנו חברים טובים ובאמת חברים טובי. כמו שאמרתי בעבר אנשים ממהרים לשפוט.. וחבל."

"שתכירו את האופי של הילדה הזאת אתם תתאהבו בשניה" כתב בן אל ורמז לבאות? יסמין עומרי מתוך האינסטגרם.

תבורי חתם את המסר עם ציפייה להכרות מעמיקה יותר:"כשתכירו את האופי של הילדה הזאת אתם תתאהבו בשניה. מאחל להרבה מאד אנשים שאני מכיר להגיע לחצי מהבגרות, ומהשאיפות של הילדה הזאת. יאסה את החיים! שימי פס" בתוספת אמוג'י של לב. אמממ – והרה התיעוד:

 

@shmua.comזוגיות או מעבר⁉️😳😍 הדיבור בתגובות 👇🏼 ##foryou ##newy ##fyp ##שמועה ##fory ##viral♬ צליל מקורי – שמועה בידור

לדעתכם יש מצב שנרקם לו בין תבורי לעומרי? דברו אלינו בתגובות ובואו נראה מה אתם חושבים!

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אזדרכת אברג'יל
1 שנים

למה לא. שיצליח

ציפי
1 שנים

סתם אחת שחושפת מידי את הגוף שלה
אבא שלו צריך לראות אותה ככה בושה וחרפה
איזה אופי מכוער זה

פאק
1 שנים

יא אלוהים טוחן את הקיט הזה נוןן סטופ