חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
גל גברעם ותום חיימוב מגיבים לראשונה לשמועות על משבר ופרידה!

גל גברעם ותום חיימוב מגיבים לראשונה לשמועות על משבר ופרידה!

צילום: אור גפן

השמועה אומרת...

ביחד או לחוד? השאלה שמטרידה את עשרות אלפי המעריצים של הזוג בוגר “האח הגדול”, גל גברעם ותום חיימוב בסוף השבוע האחרון. עכשיו הם מגיבים.. אך נדמה שהתעלומה רחוקה מלהסתיים.

שתפו

אחרי שפרסמנו לכם כאן בשמועה על הידיעות שהתפרסמו במדורי הבידור השונים, אחד שטען על פרידה של הזוג והשני טען שמדובר במשבר זוגי וכמובן ההכחשות על פרידה מצד אמא של גל. נראה כי נותר לא מעט בלבול ברשתות החברתיות מכיוון שעד ממש לאתמול נרשמה דממת אלחוט מהזוג הנוצץ.

 

תחילה הייתה זאת גל גל גברעם שהעלתה סטורי “הרגעה” למעריצים הנסערים, שיותר מאוחר הוסר על ידה ותכף תבינו כנראה למה. גל כתבה בין היתר את הדברים הבאים:“אתם מאבדים את זה לחלוטין ארגיע את כולכם ולא לא נפרדנו ולא אין שום משבר. אתם חייבים להיכנס לפרופרציות. אם לא בא לי להעלות סטורי שלושה ימים אז לא בא לי לעלות סטורי!!”

גל גברעם ותום חיימוב מגיבים לראשונה לשמועות על משבר ופרידה!
לינור סביניק רומזת בסטורי שאולי כן קרה משהו ביניהם בכל זאת?:”מתפללת ומייחלת שהכל יהיה בסדר בין שני החברים הכי טובים שלי”

והוסיפה:“תום ילד גדול והוא יודע לקנות פיתה לבד והוא אפילו יכול לנשום בכוחות עצמו חחחחחחחחחח.” ואז יצאה נגד הפרסומים בתקשורת:”תאשרו איתי לפני שאתם מפרסמים משהו ולא משנה מה שמעתם וממי כי אין לכם שמץ של מושג ואני באמת לא כועסת, כי זה הרי ‘מחיר’ שצריך לשלם ואחן לי בעיה. חשפתי דברים קשים. כיבסתי הרבה כביסה מלוכלכת בחוץ אבל יש דברים שלא בא לי אז לא בא לי”

 

גל סיכמה בסטורי:“אני לא חייבת דין וחשבון. חציתם גבול הפעם, הזוגיות שלי המשפחה שלי והחיים האישיים שלי הם מחוץ לתחום ואני אבחר מה לשתף ומתי ואיך.” אך נראה שמי שפרסם את ראשון את הידיעה על משבר זוגי בין השניים: ערן סוויסה החליט לחשוף בסטורי שלו פרט נוסף והגיב לגל, שיותר מאוחר מחקה את סטורי התגובה שלה לנושא.

 

בתגובה לגל הוא חשף כי הידיעה על משבר אושרה מול הסוכנת של גל, אלינור שחר דבר שכנראה היה מאוד קריטי בפרשה:“נמנעתי עד עכשיו לפרט כי אני לא מספר על מאחורי הקלעים של הידיעות, אבל אם גל החליטה לפתוח כדאי שאגיב- הידיעה אושרה לפני הפרסום, מילה במילה!!!, מול הסוכנת של שניהם. אחרת לא הייתי מפרסם אותה.”

ואז אחרי דממה מאוד ארוכה ברשתות החברתיות הגיע תורו של חיימוב לתת את התגובה שלו לפרשה ובמיוחד לדבריו של סוויסה. תום חשף בסטורי שלו בין היתר:“גיליתי לאחרונה שמאחר והזוגיות שאני נמצא נרקמה אל מול המצלמות אין לי פרטיות ואין לי את הזכות לדרוש פרטיות, זאת ככל הנראה כי הזוגיות שלי הפכה לנחת הכלל.”

 

והוסיף:“אז קודם כל, לכל מי שלא יודע, עיקרון הפרטיות מעוגן בחוק יסוד האדם וחירותו. כמובן שמדובר ב’מפורסמים’ זה מורכב יותר, והחוק מציין שככל שמידע מסויים הוא עניין ציבורי אזי ידעת הכלל גוברת על הפרטיות. אז מהו עניין ציבורי? עניין ציבורי לא בא להגן על רייטינג, ועצם התעניינות ברכילות אינו מעיד כי היה עניין לציבור.”

 

והתייחס לעניין חציית הקו האדום:“ברור לכלנו שיש מעין ‘קו אדום’ שאין לחצות אותו, כי ענייננו הפרטיים הם כעניינכם בדיוק.” וסיכם:”רוצים לבדוק משהו שקשור לזוגיות שלנו? תשאלו אותנו(רק תבינו שאף אחד לא השכיל אפילו לשלוח ל הודעה לבדוק את אמיתות הדבר פרט ליוני פרוים. זה שאתם צמאים לדעת משהו, לא אומר שאתם חייבים לשתות כל דבר שנותנים לכם.”

גל גברעם ותום חיימוב מגיבים לראשונה לשמועות על משבר ופרידה!
הסטורי של תום חיימוב בתגובה לדברים שפורסמו ברשתות בדבר המשבר\פרידה

שמועה ניסתה כמובן לדלות פרטים שוב ושוב על דברים נוספים הקשורים לפרשה אך מתברר כי השניים החליטו לחסום אותנו ברשת האינסטגרם מבעוד מועד. אנחנו כמובן מאחלים להם בהצלחה בכל זאת!

לדעתכם עצם אישור פרטי ה”משבר” – “מילה במילה” בפוסט של סוויסה על פי הסוכנת של גל ותום לדבריו מהווה אישור לכל דבר לפרסום הדברים או שבאמת נחצה פה קו אדום? דברו אלינו בתגובות למטה!

Subscribe
Notify of
guest
33 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מזל ברגר
מזל ברגר
2 שנים

כל מילה הנכתבת מעטו של ערן סוויסה חקוקה בסלה היושרה האמת הבדיקה והכבוד נשאים בגאווה באישיותו הנאורה והחכמה. סומכת על כל כתבותיו בעצימת עיניים. כן ירבו כמותו❤️👏👏👏

יובל
יובל
2 שנים

תום צא מהסרט אתה לא מפורסם אתה נגרר כמו ארנבת . אמא של גל לא תיתן לו להפרד ממנה. תום הוא המפרנס את אמא של גל. ואיפה הבוכרים הדפקטים? הם לא רואים איזה קרקס נעשה מההומו שלהם
.

שולה
שולה
2 שנים

הם לא מתאימים הוא בן 33 ומתנהג כמוילד לא מתאיםחבל לך על הזמן