יהודה יצחקוב יוצא למתקפה:"מוכרים לאנשים בלוף. לאנשים נהרסים החיים בגלל הדברים האלה"

יהודה יצחקוב יוצא למתקפה:"מוכרים לאנשים בלוף. לאנשים נהרסים החיים בגלל הדברים האלה"

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

נושא טעון מאוד רץ ברשתות החברתיות כבר שבוע שני ברציפות: ריטושי פוטושופ בקמפיינים של דוגמניות מוכרות וההשפעה שלהם בנות נוער צעירות. לכוכב "האח הגדול" יהודה יצחקוב היה מטען כבד בנושא אותו פרק לעוקביו.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

זה לא סוד שלא מעט כוכבות קטנות וגם גדולות נוהגות ללטש את תמונותיהן בטרם העלו אותן לרשתות החברתיות, ואם זה לא קורה. אז החברה המייצגת דואגת לעשות זאת כפאן שיווקי כדי לתת את הטאץ' הרצוי להן. אך נראה שקולות התנגדות רבים קמים נגד הזנת הדור הצעיר למודל היופי המרוטש שמוביל לעיתים קרובות גם להפרעות חסרות תקנה ובמקרים אחרים גם לאובדן בנפש.

 

ליוצא "האח הגדול" יהודה יצחקוב היה הרבה מה לומר בנושא כאשר הוא גרסתו התקיפה נגד הריטושים בסטוריז שהעלה ואמר את הדברים הבאים:"כל העניין של הפוטושופ והריטושים שאושיות אינסטגרם עושות. מעבר לבדיחה לדעתי זה פשוט שימוש ציני בכל העניין הזה של העצמה נשית."

יהודה יצחקוב יוצא למתקפה:"מוכרים לאנשים בלוף. לאנשים נהרסים החיים בגלל הדברים האלה"
התמונה המדוברת של נטע של נטע אלחימיסטר, קורל סימנוביץ' ובר זומר שעברה "פוטושופ" ורצה ברשת בתור דוגמה לנושא.

והוסיף:"הכי עצוב שיש באמת המון המון ילדות וילדים, נערים ונערות. נשים ואנשים שעוקבים אחרי האושיות האלה.. ומוכרים להם בלוף! מוכרים להם בלוף! תפסיקו לעשות את זה, זה פשוט מקומם. זה יכול לגרום להפרעות אכילה. הרה מה בסוף המסר? מה אני, אני לא שווה אם אני לא יפה? אני חייבת לעשות איזה ריטוש או פוטושופ לתמונה כי אם אני לא ארזה טיפה ת'רגל או אכניס טיפה ת'מותן אני לא מספיק טובה??"

 

וסיכם בכאב:"האם זו העצמה נשית? האם אלה האנשים שאתם רוצים לראות בתור העצמה נשית? באמת אני מתחנן! שימו לב אחרי האנשים שאתם עוקבים אחריהם והאנשים שמוכרים לכם בלוף! זה לא העניין שאם תעקבו או לא. זה פשוט.. גורם לזה שהמון המון המון בני נוער ואנשים. נהרסים להם החיים בגלל הדברים האלה. כי המסר יוצא לא נכון ושלילי!"

 

מה דעתכם על הדברים האלה של יהודה? מסכימים איתו או חושבים אחרת? דברו אלינו בתגובות למטה!

29 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עומר
7 חודשים

איזה חמוד רואים שיש לו כוונות טובות הלוואי שיחלחל קצת לאנשים

מיכאלה
7 חודשים

צודק! כל הכבוד שפתחת את הנושא.

יהודה יא גבר
7 חודשים

אין ספק שיהודה צודק!!!