חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
כבר לא "אוהב אותך": איתי לוי כתב מילות אהבה לחברה אך בסוף התחרט!

כבר לא “אוהב אותך”: איתי לוי כתב מילות אהבה לחברה אך בסוף התחרט!

השמועה אומרת...

למי מאיתנו זה לא קורה, כאשר אנחנו מעלים פוסט ברשתות החברתיות אך רגע אחרי במחשבה שניה אתם מרגישים ששיתפתם יותר מדי, או שאולי עשיתם מעשה פזיז? איתי לוי החליט לפנק את בת זוגתו הטרייה בצמד המילים “אוהב אותך” בפוסט אך מיד התחרט.

שתפו

הזמר ושופט הריאלטי איתי לוי בן ה-33 נמצא במשוואה רומנטית של חודש בלבד עם הדוגמנית והברמנית אנסטסיה קובל בת ה-27 אותה הכיר דרך חברים בברנז’ה. השניים הפסיקו לבלות בסופ”ש האחרון בתקופת החגים בנופש משותף ראשון יחד, אך לא התרחקו מהמולדת והתפנקו במלון מפנק בארץ.

 

היה נדמה לעוקביו הזריזים של איתי לוי שלמרות זמן ההכרות האומנם לא ארוך מדי של השניים שכבר יש פה הצהרת כוונות ברורה מצד לוי כאשר העלה פוסט ובו כתב:“אם זה היה תלוי בי, הייתי נותן לך את כל המתנות שקיימות בביימי… מזל שיש את העוקבים שלי שבחרו בשבילנו. אוהב אותך” – רק כמה דקות לאחר מכן לוי החליט להסיר את צמד המילים “אוהב אותך” מהפוסט וגרם ללא מעט ספקולציות ברשת.

כבר לא "אוהב אותך": איתי לוי כתב מילות אהבה לחברה אך בסוף התחרט!
הפוסט המקורי עם המילים “אוהב אותך” מצד ימין והפוסט המעודכן ללא הצהרת האהבה משמאל

אחת הסברות טוענת כי איתי לוי זכה ללא מעט תגובות מבקרות מצד העוקבים שלו רגע לאחר שהעלה את הפוסט לצד החתימה ב”אוהב אותך” לבת זוגתו החדשה כאשר רק לא מזמן התראיין לוי ואמר שלא ניתן להרגיש אהבה אחרי חודש בלבד של זוגיות.

 

סבירה נוספת טוענת שמדובר בטריק שיווקי שהרה מדובר בפוסט שת”פ עסקי, המילים “אוהב אותך” נכתבו מתוך ידיעה מראש שימחקו רגע לאחר מכן אך.. הכותרות סביב אותן מילים כבר יעשו את הפרובוקציה הרצויה כדי לחשוף פרסומית את הפוסט כמה שיותר, כמובן יותר טוב.

כבר לא "אוהב אותך": איתי לוי כתב מילות אהבה לחברה אך בסוף התחרט!
לא מסנן תגובות פוגעניות בתדירות גבוהה ברשתות החברתיות?

 

עוד ביקורות שעלו בפוסט של איתי לוי על התצלום עם בת הזוג:“כן תצתלם כל שני וחמישי עם ציצית ותפילין ואז עם בחורה ערומה יהזוי”. גולשת נוספת כתבה:“משקיען אתה. מתנות שאתה מקבל חינם בשת’פים איזה רומנטי”

 

ספרו לנו מה אתם חושבים? האם הייתה פה חרטה על צמד המילים שנכתבו כנראה לעין הציבורית מוקדם מדי או שמע מדובר בטריק שיווקי חכם וחריף?

Subscribe
Notify of
guest
2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רחל
רחל
2 שנים

טריק שיוקי ..בחורה מלאה בסילוקון מה מצא בה לא מבינה את המפורסמים

גילי
גילי
2 שנים

מה הקשר לעוקבים? אתם אלה בחרתם אחד את השניה