"אין לי מושג איך זה קרה!" מירי כהן נדבקה בקורונה למרות החיסון השלישי

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

כוכבת עונת "האח הגדול" האחרונה, מירי כהן, התחסנה בחיסון הבוסטר השלישי בדיוק לאחר שיצאה מהבית המפורסם ונראה שהספיק חודש בלבד לחיידק לפרוץ את מערך ההגנה החיסוני שלה. זה היה יכול להיגמר הרבה יותר גרוע? מירי כהן מגיבה.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אמה של כוכבת הרשת אלין כהן(שמבלה בימים אלו בפריז), מירי כהן חשפה כי היא חלתה בנגיף הקורונה על אף החיסון השלישי וזאת כשבוע לאחר שחגגה לבנה בר מצווה באירוע גרנדיוזי. התסמינים כאמור קלים ומירי הרגיעה את עוקביה שהיא לא נדרשה להתאשפז בבית חולים אלה בבידוד בביתה משאר המשפחה אשר נמצאו שליליים לנגיף.

"אין לי מושג איך זה קרה!" מירי כהן נדבקה בקורונה למרות החיסון השלישי
המשפחה שליליים לקורונה, מירי מבודדת בחדרה לאחר שאובחנה כחיובית.

עוד מסרה מירי לעוקביה המודאגים:"כותבים לי שאני מאושפזת, שהייתי בבית חולים. לא אני בבית בחדר שלי. תדעו שאני מחוסנת פעם שלישית. התחסנתי כשיצאתי מהאח. ז'תומרת שכבר עבר חודש מאז שהתחסנתי. יש לי חולשה בכל הגוף, כאבי עיניים. בקושי מצליחה לפתוח אותם.. כאבי ראש אבל היום אני מרגישה קצת יותר טוב."

 

והוסיפה:"כל הבית שלי שליליים ברוך השם. יורי מבואס מזה כי הוא רצה להיות איתי בחדר אבל אין סיכוי. אני נועלת את החדר כדי שאף אחד לא ייכנס. גילי דואגת לי, מכינה לי אוכל. דואגים לי. אבל זה לא פשוט אני לבד בחדר, אני לא מרגישה טוב. אבל אני אתגבר על זה והכל בסדר."

 

וחתמה את דברים בכך שאי לא מודעת למקור ההדבקה:"אין לי מושג איך נדבקתי, אין לי מושג איך זה קרה.. אני שומרת על עצמי אני תמיד עם מסיכה אבל כנראה שזה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו אפילו עם חיסון שלישי".

מאחלים למירי החלמה מהירה? בואו לכתוב לה כאן בתגובות מה דעתכם על הידיעה!

9 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
תמר
7 חודשים

רפואה שלימה מירי!
תרגישי טוב❤

שר
7 חודשים

לא פשוט לשתות הרבה לשבת לא לשכב וויטמינים

ציפי
7 חודשים

שתתחיל לאכול טוב כולל ויטמינים