עצוב וכואב: אחרי שבישרה על ההריון, חגית היימן חושפת שעברה הפלה

עצוב וכואב: אחרי שבישרה על ההריון, חגית היימן חושפת שעברה הפלה

צילום: אור גפן
Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

הלב נשבר לרסיסים: אחרי הצפייה לבשורה טובה בשבועות הבאים מפי יוצאת "האח הגדול" שחשפה ברשתות החברתיות כי היא נמצאת בהריון מתקדם אותו הצניע בקשר הרחק מעיני התקשורת. מספרת עכשיו חגית היימן בכאב כי עברה הפלה.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

יומיים בלבד לאחר הבשורה המרגשת על הריון ראשון ואולי גם חתונה לה חיכתה כל כך הרבה שתגיע בקרוב. כוכבת העונה ה-2 של "האח הגדול" ברשת, חגית היימן שיתפה את עוקביה בסטורי קשה מאוד על רקע שחור בו תיארה את הסיוט שהתממש וההריון שלא צלח.

צילום: אור גפן

חגית כתבה:"היי אהובים, כמו ששיצפתי אתכם בשמחה שלי ובהריון אני חושבת שזה לא הוגן שאסתיר מכם את הכאב. אתמול בלילה היה לי דימום, ובחלום הכי שחור לא העלתי על דעתי שאתבשר שההריון לא צלח."

 

והוסיפה סיכום שלא אבדה תקוותה למרות המאורע הקשה:"אז תודה לכולם על האהבה, אני אמשיך לנסות ויש לי אמונה שלמה בבורא עולם שהכל לטובה ומה שצריך לקרות קורה. שבת שלום ובשורות טובות."

3 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
יסמין טל
15 ימים

חבל שהפצת את זה ברבים ולא הצנעת , כי מה שסמוי מהעין אז פחות ניזוק מעניים רעות, במקרה הזה שזה הריון עד שהבטן צצה בשלבים מתקדמים, למה לא לשמור רק לך ולבן זוגך ולהורים בלבד? לא נורה לפעם הבאה לא להפיץ זאת ברבים, בהצלחה

לירית
1 ימים

עצוב
אני מאחלת לך עוד השנה חתונה וברית או בריתה
אישה מדהימה שכמוך

ציפה
16 ימים

התחסנת?