בן אל תבורי:"לפעמים אני פשוט לא מבין למה לא נולדתי למשפחה נורמלית!"

בן אל תבורי:"לפעמים אני פשוט לא מבין למה לא נולדתי למשפחה נורמלית!"

השמועה אומרת...

אחרי שכבר היינו מלאי תקוה בחודש יולי האחרון, כאשר שימי תבורי הגיע בליווי גיטרה לביתו של בנו בן אל ופגש גם את הנכד:"שלום, זה סבא שימי" בן אל תבורי חושף בסטורי שכנראה החיבור המשפחתי לא החזיק?

שתפו

זה לא סוד שהיחסים בין התבורי ג'וניור(בן אל) לבין אביו, הזמר שימי תבורי מורכבים בלשון המעטה. לאחר מלחמות בתקשורת בהם האשימו התבוריז האחד את השני בניתוק הקשר וכללו גם ראיון משותף של שימי ויהודית כנגד בן אל וסטטיק. היה רגע של סולחה מפתיעה בפתח שלרגע הציתה תקווה מחודשת.

 

שימי שהגיע בקיץ האחרון לביתו של בן אל בצהרי שבת לסעודת ג'חנון משפחתית והשלמת הפערים איתו ועם תו פרינס. באותו מפגש מרגש בן אל תבורי גונן על אביו למרות הנתק קודם לכם וביקש מהעוקבים לא לעבור גבולות ולתקוף את אביו שימי ואף לאיים על חייו. "אבא שלי בן אדם מבוגר והוא לא באמת יודע להתמודד עם דברים כאלה".

בן אל תבורי במפגש המשפחתי הקודם בחודש יולי. מה השתבש?

כחודשיים וחצי לאחר האירוע המרגש .נראה שהמפגש המשפחתי שהיה לעיני רבים "בלתי אפשרי" ומשמח היה לצער המדור רק מפגש חולף. תבורי העלה את הסטורי הקשה הבוקר ובו כתב:"לפעמים אני פשוט לא מבין למה לא נולדתי למשפחה נורמלית!".

 

והוסיף:"לפעמים בא לי כלכך להתחלף עם כלכך הרבה אנשים. ואני באמת מאחל לעצמי שיום אחד יהיה לי אומץ לדבר". האם הפרשייה המשפחתית תקבל חשיפה מחודשת שתשפוך פרטים נוספים על הנתק הממושך והתעלומה הלא פתורה? כנראה שנצטרך לחכות.

בן אל תבורי והמשפחה הכי קרובה: הבן תו פרינס.

 

הסטורי של בן אל תבורי באינסטגרם: בקרוב הכל יצא?

לדעתכם יש מצב שנרקם לו בין תבורי לעומרי? דברו אלינו בתגובות ובואו נראה מה אתם חושבים!

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גילי
1 שנים

משפחה לא בוחרים

לימור
1 שנים

בתכלס למי אין אישיו עם הוריו? אבא שלך נתן לך את השם שלו והוריש לך את הכישרון שלך.גם בעלי לא האבא הכי מושלם וגם אני כאמא עושה טעויות אבל זה מה יש.כבד את אביך ואת אמך ותתחיל בזה שתפסיק ללכלך עליהם מול כולם ואת הכביסה המלוכלכת שלך תכבס מולם ותזכור איך שאתה מתנהג להורים ככה הילדים שלך יתנהגו אליך

נערך לאחרונה 1 שנים על ידי לימור