יהודה יצחקוב יצא במתקפה נגד נטלי דדון:"את שקרנית מהשורש!" איך היא הגיבה?

יהודה יצחקוב נגד נטלי דדון:"את שקרנית מהשורש! הצביעות נוזלת ממך" איך היא הגיבה?

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

חצי שנה לאחר שיוצא "האח הגדול", יהודה יצחקוב יצא נגד נטלי דדון לאחר שזו ביקרה אותו כשהיה על המרקע לפני קרוב לשנה:"נותנים במה לאלימות מילולית ולפעמים גם פיזית" והגיב לה באופן לא ישיר:"פשוט עושים את מה שעשו להם והאצבע קלה על ההדק וזה פשוט בזוי מבחינתי". נראה שהעימות מגיע לרמות חדשות בעקבות פוסט אחד של נטלי דדון באינסטגרם!

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

קרוב לשנה עברה מאז שנטלי דדון העלתה פוסט חריף נגד מה שעובר מבית "האח הגדול" וההשוואה של הדייר יהודה יצחקוב בעקיפין לבעלה לשעבר של שירה איסקוב("צפיתי בכתבה על שירה איסקוב והזדעזעתי… אני רוצה שתחשבו רגע על האח גדול ששודר במקביל- יש דייר שבאופן גלוי רודה וצורח ונשאר פרק אחרי פרק") ונראה עכשיו הגיע הרגע לעימות החזיתי המחודש.

 

דדון שהעלתה פוסט המתנגד לתופעת ה"חשיפה" וההוצאה מהארון של דוגמניות ונשים שהעלו תמונות לאחר עריכת פוטושופ באינסטגרם שזכה למבול של טוקבקים ברשת, זכתה גם לתגובה של יצחקוב שפתח איתה את הפצע הפתוח מתקופת "האח הגדול" והגיב לה בצורה הבאה:

 

"ולהשוות מתמודד ריאליטי לרוצח אכזרי זה לא מסוכן גברת נטלי? את תמיד תדברי ברוח התקופה את שקרנית מהשורש!! וחולת תשומת לב!! את תמכרי לילדות קטנות כל דבר שרק טיפה יעלה לך את העוקבים. כולנו כבר יודעים שאת מומחית בלשגר מילים יפות ו״עוצמתיות״ אבל לאט לאט הפרצוף האמיתי והצבוע מתגלה!"

יהודה יצחקוב יצא במתקפה נגד נטלי דדון:"את שקרנית מהשורש!" איך היא הגיבה?
נטלי דדון משתפת בסטורי שהיא חוטפת בעקבות הפוסט.

דדון שהחליטה הפעם להגיב ליצחקוב, הסבירה שלא נעשתה שום השוואה בינו לבין בעלה של שירה איסקוב אבל המשיכה בביקורת כלפיו:"מדינה שלמה צפתה בך. ולא נעשתה כל השוואה . להפך אפילו נכתב להבדיל אלף הבדלות. אבל כן, עומדת מאחורי כל מילה שלי. במה לאלימות מכל סוג שהיא לא צריכה להתקיים בשום תוכנית בעידן בו נשים ״חוטפות״ ונלחמות בתופעה הזאת יום יום. לרשום לך מלך ולהעריץ אותך זה פחות הקטע שלי ואולי שם זה נוגע בך . קח אחריות על הדרך בה בחרת ללכת בפני מדינה שלמה"

 

הפעם יהודה החליט להגיב לדדון באותו מטבע ופשוט הוציא את כל מה שהוא חושב עליה בדרך הבאה:"מדינה שלמה צופה גם בך, אלפי נערות צופות בך ואני לא חושב שיש במה להתגאות. ״משפיענית״ עם אלפי עוקבים, שמסיתה ומשווה בצורה מגוחכת מתמודד ריאלטי לרוצח רק כי היא לא התחברה לדמות."

יהודה יצחקוב יצא במתקפה נגד נטלי דדון:"את שקרנית מהשורש!" איך היא הגיבה?
יצחקוב, פתח את הכל בעקבות הפוסט של דדון?

יצחקוב הוסיף בתגובה חריפה לדדון:"זאת את? זאת שצועקת לשון הרע לא מדבר אליי? זאת שיצאה באלפי פוסטים נגד בריונות ברשת? בבמה שלך את צועקת באלפי קולות לאלפי נערות שעוקבות אחרייך לקבל את עצמן איך שהן..אבל זה לא מונע ממך לרטש את התמונות שלך ולפרסם כל יום בסטורי שלך את המירוץ שלך אחריי המראה החיצוני שלך.."

 

"באיזו זכות את יוצאת בסיסמאות כשאת בעצמך לא מקבלת את עצמך? הצביעות נוזלת ממך גברת נטלי דדון, את תמיד תתאימי את עצמך לסיטואציה כדי לקבל עוד אייטם.. ועוד סטורי עם איזכור.. זה כבר מזמן לא מה שאת חושבת.. זה מה שאת רוצה שיחשבו!! לסיום, ככה בשביל הפרוטוקול אני גאה בדרך שלי בבית באח הגדול.. ועוד יותר אני גאה שעמדתי על העקרונות שלי, ולא שיניתי את פרצופי ודעותיי בגלל מצלמות.. מה שרחוק ממך במרחק שנות אור כי הקשר בינך לבין אמת הוא מקרי בהחלט.."

דדון משתפת מחדש פוסט לפני ואחרי עם המסר שלה נגד השפלת בנות שעושות ריטושים.

ואז שלף את נשק יום הדין מעברה של דדון?:"שנזכיר למדינה שלמה איך היית רוקדת בתכנית של דודו ארז בתור אחת מה״בכפיות״ גם חזיה ותחתונים רק כדי למשוך רייטינג פששש איזו העצמה נשית😉….את פתאטית וביום שתגדלי עמוד שידרה ותהיי אמיתית עם העוקבים שלך ובעיקר עם עצמך תיהיה לך הזכות להעביר ביקורת על ההתנהגות שלי."

 

בצד של מי אתם: יהודה יצחקוב או נטלי דדון?? דברו אלינו בתגובות למטה!

29 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
222
7 חודשים

יהודהה

מילר נעמי
7 חודשים

יהודה

דליה שושני
7 חודשים

יהודה צודק ,מה היא עשתה מימנו .הרי ידוע שהאל הגדול זה סיר לחץ,!!! לא שאני מצדדת האמרות שנאמרו על ידי יהודה באח הגדול אבל מפה להשוות אותו לרוצח??? הגמל לא רואה את הדבשת שלו לגבייך נטלי המשפט הזה…..הערצתי אותך על העצמאות ועל האמהות אבל את פגעת בנפש של אדם ללא היכרות איתו וחבל שאת לא יודעת להתנצל אם