אייל גולן עושה זאת שוב: והפעם נסרין קדרי מצטרפת לרשימה!

אייל גולן עושה זאת שוב: והפעם נסרין קדרי מצטרפת לרשימה!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

כבר לא "קורא לה"? הזמר אייל גולן ידוע ברפרטואר הסרת העוקבים שלו שהחל עוד בשנת 2019 כאשר הודיע לחבריו ברשת החברתית:"אל תכעסו עליי שאני מוריד עוקב. פשוט החלטתי שלא מעניין אותי יותר מה קורה אצל אחרים" והפעם תורה של בת טיפוחיו, נסרין קדרי.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

אייל גולן הפך לאב טרי בפעם החמישית לגוזל חדש מאשתו, דניאל גרינברג. ילד שמצטרף לבתו הנוספת מגרינברג, מיאל בת השנה ולילדיו הבכורים אלין וליאם מנישואיו הקודמים לאילנית לוי, וכמובן ליאן גולן מהזוגיות עם רוסלנה רודינה. ונראה שלמרות התואר המחייב וריבוי המשפחות עדיין נותר זמן כדי לעסוק בסגירת עניינים לא פתורים עם עמיתיו מהתעשייה.

 

שושלת הסרת העוקבים החלה אי שם בשנת 2019 לאחר שגולן החליט שהוא הולך בעקבות ציפי רפאלי שבזמנו הסירה עוקבים מכולם מלבד המשפחה והוא ראה בזה משהו יפה שהוא צריך לסגל לעצמו, אך מאז היה נראה שעדיין יש מספר עמיתים קרובים שנשארו במעקב של גולן. אך אט אט נופו ממעגל העוקבים.

אייל גולן עושה זאת שוב: והפעם נסרין קדרי מצטרפת לרשימה!

תחילה היה זה הסכסוך ברשת עם אופירה אסייג שהכה הדים ברשתות החברתיות שלימים נגמר בסולחה. ולאחר מכן הסרת עוקב נוספת שהשאירה לא מעט עוקבים בהלם, לאחר שהסיר עוקב מבן טיפוחיו איתי לוי לאחר שעזב את חברת ההפקות של גולן "ליאם הפקות" ויצא לדרך חדשה.

 

ועכשיו נראה שגם הזמרת המהוללת נסרין קדרי, שכזכור, יצאה גם היא מסוכנותו של גולן לדרך עצמאית זכתה להסרת עוקב מגולן בטיימינג אולי מעט מאוחר – כשנה אחרי שזו עזבה את "ליאם הפקות". נסרין מנגד נשארה לעקוב אחרי גולן שכזור גילה אותה בתוכנית "אייל גולן קורא לך".

 

האם הסרת העוקב הגיע בעקבות הרחבת התא המשפחתי וצמצום מעגל החברים הקרובים עוד יותר לאחר שהזמיר המפורסם, אייל גולן הפך לאב לחמישה ממש בימים האחרונים? גברו אלינו בתגובות וספרו לנו מה אתם חושבים.

35 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
גל
7 חודשים

אייל לא עושה כלום על דעת עצמו.דניאל קובעת מה עושים ולמי !

אזרזר זקלען
7 חודשים

זכות המלאה כלתבן אדם רשאי לעשות כרצונו על מה המהומה

אדי
7 חודשים

את מי זה צריך לעניין שהוא הסיר עוקב