חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
אנחנו לא מאמינים: פרט חדש חושף מדוע עזב ג'קי מנחם את בית "האח הגדול"

אנחנו לא מאמינים: פרט חדש חושף מדוע עזב ג’קי מנחם את בית “האח הגדול”

השמועה אומרת...

כולנו זכינו להתאכזב מיציאתו בטרם עת של הדייר אולי הכי אהוב בכל עונות “האח הגדול”, ג’קי מנחם מ”סיבות משפחתיות” ובטרם עת בהפתעה גמורה כשבוע בלבד לאחר שהתמודד בעונה האחרונה של הפורמט. ועכשיו אותן סיבות נחשפות או יותר נכון סיבה אקסקלוסיבית במיוחד.

שתפו

לא מעט כותרות סיקרו את עזיבתו של מנחם מבית האח לפני כשלושה חודשים, שבוע לאחר שהחליט להסתער לחיינו מחדש לאחר יותר מעשור מאז שלקח את הפרס הגדול בעונה השלישית ועכשיו נראה שהסיבה האמיתית נחשפת והיא בהחלט משפחתית.

 

ג’קי שאילולא עזיבתו הפתאומית היה צריך להיות על פי הסיקורים והתחזיות ברשת זה שעומד ראש בראש מול אורן חזן בגמר הגדול של העונה האחרונה, אך בשל אותן סיבות משפחתיות עזב את הבית בטרם עת וגם לא חשף יותר מדי מידע על מה ולמה. שאלות הצופים והטוקבקיסטים בנושא הופנו באופן ישיר לאשתו ציפורה שכן ג’קי אינו פעיל ברשתות החברתיות.

אנחנו לא מאמינים: פרט חדש חושף מדוע עזב ג'קי מנחם את בית "האח הגדול"
ציפורה בסטורי מרגש יחד עם הבעל ג’קי מנחם

הרחשים והשמועות ברשת דיברו על כך שאשתו של ג’קי הייתה זאת שגרמה ל”הוצאתו מהבית” וסירבו לקנות את הסיבות הרשמיות לכך שעזב, היא לא נשארה חייבת ואף הגיבה לאותם אנשים:“למען הסר ספק, בעלי לא נוצר כדי לבדר אתכם והסיבות האישיות והמשפחתיות הן לא עניינו של אף אחד. המשפחה שלנו מעל לכל. אם לרגע מישהו חושב שהמשפחה שלנו הרסה לו תוכנית טלוויזיה, קצת פרופורציות. סיבות משפחתיות הן לא עניינו של אף אחד, והסיבות בטח ובטח לא ניתנות לפירוש. מי שמגיע למסקנה, שיישאר איתה. ג’קי מוסר את אהבתו ותודה על הדאגה, תישארו בריאים”

 

אך עכשיו מתברר שהסיבה האמיתית לכך היא אכן משפחתית מכיוון שנודע כי שאשתו של ג’קי מנחם נמצאת כיום בהריון שני והזוג המאושר מצפה לילד או ילדה שיצטרפו לבתם הבכורה. לפי דברי מקורבים. ג’קי יצא מהבית כדי לבלות את הזמן עם אשתו ההריונית. שיהיה הרבה אושר ומזל. ג’קי מנחים לא מסר תגובה לפרסומים בנושא.

אנחנו לא מאמינים: פרט חדש חושף מדוע עזב ג'קי מנחם את בית "האח הגדול"
ג’קי מנחם והילדה אליה תצטרף או יצטרף אח או אחות בקרוב? מתוך ההיילייטס של ציפורה מנחם באינסטגרם

Subscribe
Notify of
guest
15 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שיפרה
שיפרה
2 שנים

אויייש נו באמת איזה שטויותתתת סליחה כן אבל הריון זה לא מחלה .. לא ייכלה להסתדר בלעדיו חודש חחח היה חוזר עם המיליון בדוקקק

דוד
דוד
2 שנים

שמחת זקנתי
עדכון חשוב ביותר, עכשיו אפשר לישון ברגוע

יודע דבר
יודע דבר
1 שנים

לא היה מעולם היריון. אשתו ציפורה בייתית ודרשה ממנו לצאת.