עוברים לפרק הבא: ג'וזי זירה וקארין עליה החליטו לעשות צעד משותף

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

כולנו זוכרים איך הכל התחיל ונגמר בבית "האח הגדול" בין הפאפי ג'וזי זירה למלכת היופי לשעבר קארין עליה. שלב החיזורים, המעבר לידידות ושברון הלב, הנאום של ג'וזי לקארין שהתוכן האנושי לא מספק אותו ואז הידידות המחודשת. עכשיו שהם זוג הם החליטו לסגור את הפרק מבית האח ולצחוק על הכל.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

כוכבי העונה הקודמת ודיירי ה-VIP של "האח הגדול",ג'וזי זירה וקארין עליה אומנם חשפו את הזוגיות שלהם לראשונה בלי להסתתר בחודש הקודם כאשר העלו תמונות רומנטיות בנופים עוצרי הנשימה של מיאמי ונתנו חותמת רשמית למערכת היחסים שלהם. אך כזכור, לא התרוממה בבית "האח הגדול" ועכשיו הגיע שלב ההומור העצמי של הזוג.

ג'וזי וקארין בעוד רגע צמוד מתוך הטיקטוק של קארין עליה

אז אחרי שראינו את השניים מעלים סטטוסים של אהבה, תמונות וסרטונים משותפים שלהם שכללו גם הצצה לרומנטיקה בחדר המיטות בבית המלון בחלוקים. הגיע השלב הבא בו ג'וזי וקארין החליטו לעשות חיקו של עצמם או יותר נכון ליפסינק של קטע מבית "האח הגדול" בו העניינים ביניהם לא כל כך הסתדרו וזה פשוט היסטרי!

המעריצים שרק חיכו לעוד רגע רומנטי מבית היוצר של ג'וזי וקארין התלהבו מסגירת הפסוק הזה מבית האח בדרך המשעשעת של הזוג המאוהב והעלו תגובות מפרגנות:"לא בוחנת לבבות וכליות אבל נראה ליש שיש אהבה בסיפור" כתבה אחת העוקבות. מגיב נוסף נתן חיזוק וכתב:"כמה אני מאושר לראות אותכם ביחד כמה אני אוהב אותכם ומאחל לכם את כל הטוב שרק אפשר 🥰"

בבית האח זה לא קרה: ג'וזי וקארין ברגע לוהט במיוחד

האם אנחנו בדרך לראות את הזוג הזה עושה את הצעד המשמעותי הראשון שלו: מעבר לדירה משותפת בארץ או אפילו בלי נדר לעמוד מתחת לחופה? דברו אלינו בתגובות למטה וספרו לנו מה אתם חושבים?

24 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שמחה
15 ימים

מאחלת לכם
את כל הטוב שבעולם🙏
ושתיזכו לחופה וקידושין🙏
ושתמשיכו לאהוב
אחת את השני

אביבית פיי
15 ימים

מהמם . הם נראים מאוהבים . שרק יחזיק מעמד . 🙏

שירה
15 ימים

ברור הם הכי מתאימים שיששש