"יצאת מהארון"? עומרי שלום חטף תגובות חריפות על תמונה בעירום והחליט להגיב!

“יצאת מהארון”? עומרי שלום חטף תגובות חריפות על תמונה בעירום והחליט להגיב!

השמועה אומרת...

אחד מנושאי השיחה החמים ביותר ברשת ביממה האחרונה היא יצירת האומנות שקעקע על גופו עומרי שלום, הפרוד הטרי של מנחת הטלוויזיה ירדן הראל. לצד לא מעט שבחים והרמות הגיעו גם תגובות נדהמות לצד פידבקים שליליים לצד שאלות לגבי זהותו המינית.

שתפו

חודשיים עברו מאז התפרסמה הידיעה המרעישה על פרידתם של ירדל הראל ועומרי שלום שהחליטו לסיים את מערכת היחסים ארוכת השנים שלהם כאשר להם שני ילדים שהגיעו לעולם בהליך פונדקאות. ונראה שהפרוד הטרי, עומרי החליט לשתף לקהל העוקבים את היצירה שמייצגת אבן הדרך חדשה בתהליך חייו – קעקוע אומנותי גדול מימדים על רגלו אותו בחר לשתף בעירום מלא.

"יצאת מהארון"? עומרי שלום חטף תגובות חריפות על תמונה בעירום והחליט להגיב!
וכך נראה הקעקוע החדש מזווית אחרת “תן לממזרים האלה לדבר” כתב בתגובה לאליאב אוזן בפוסט המדובר.

העוקבים נחשפו לראשונה לקעקוע על גופו החטוב(והעירום) של עומרי שלום בחשבון הפייסבוק של המקעקע ויוצא “האח הגדול” אליאב אוזן שידע כנראה שהקעקוע הזה יכה גלים(וטוקבקים) וכתב בכותרת התמונה:“חבר שלי היקר שתמיד נעשה בול מה שבא לנו! מדברים… שידברו… לפחות ניצור תוכן לדבר עליו”.

 

לצד לא מעט תשבוחות על האומץ, היופי שביצירה האומנותית ותגובות מפרגנות הגיעו גם לא מעט תגובות לא ממש מפרגנות בלשון המעטה. גולשת אחת כתבה בזעם:“מה זה? בושה!! אבא לילדים מצטלם בעירום! איפה החינוך? איפה הכבוד שלך לעצמך ולילדים שלך שיגלו ויראו את הבושה הזאת! גועל נפש”

עומרי שלום בתגובה הראשונית בסטורי שלו לתגובות המכפישות ברשת

גולשת נוספת כתבה תגובה לעומרי ואליאב:”קיצר יצאתם מהארון? בראבו הגיע הזמן” לצד לא מעט תגובות דומות עם ייחוס לנטייה המינית והסתקרנות בנושא:“יש מצב שהוא הולך לצאת מהארון?” אך יש גם מגיבות שהחליטו שהספיק להן תכנים מסוג זה:“הנה היצירה שגרמה לי להפסיק לעקוב אחריך! בהצלחה”

 

שלל התגובות ה”אוהבות והמפרגנות הסבו את תשומת ליבו של עומרי שהחליט להגיב להם בסטורי אחרי התלבטויות וזה מה שהיה לו להגיד:“התלבטתי רבות אם להתייחס לכל הנשמות הטובות שהגיבו ב’אהבה ובעדינות ופירגנו’ לתמונה שהעלה אליאב אתמול.”

 

והמשיך בתגובה:“אז ככה: די החמיא לי האמת לקרוא את התגובות שלכם, מישהי חכמה כתבה לי שאנשים מגיבים בגועל כי הם מקנאים באנשים שיש להם אומץ לחיות את חייהם כפי שהם רוצים ולא מפחדים, והם עצמם חיים חיים אפורים ומשעממים ומוציאים את תסכולם בתגובות. אז לכל אלה שחושבים שאני איש דוחה או בושה של אבא כי חשפתי את גופי(למרות שבנינו לא רואים כלום) תעברו לסטורי הבא כי הוא מוקדש לכם”

"יצאת מהארון"? עומרי שלום חטף תגובות חריפות על תמונה בעירום והחליט להגיב!
המסר של עומרי שלום לתגובות בתמונה האומנותית שעלתה בעמוד של אליאב אוזן.

בסטורי הבא כאמור הייתה תמונתו של עומרי עם הקעקוע החדש וללא בגדים בפוזה נוספת(התמונה ה-2 בכתבה). הפוסט נחתם בדברים:“באמת אני אומר לכם בלב נקי ושלם שהתגבות שלכם אפילו לא הזיזו לי טיפה וכל המהות של הסטורי הזה הוא לעלות את התמונה הבאה אז תהנו מהאומנות המטורפת ולילה טוב אהובים”.

 

מה דעתכם על הביקורות ברשת על הפרוד של ירדן הראל, עומרי שלום? מוגזמות או אולי מוצדקות? ולדעתכם התגובה שלו הייתה במקום? דברו אלינו בתגובות למטה!

Subscribe
Notify of
guest
20 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
פפפ
פפפ
2 שנים

ברור זה רק עניין של זמן עד שיצא

יפית
יפית
2 שנים

תכלס את מי הוא מעניין? עוד תל אביבי מתוסבך ומתוסכל שמתעסק בעלאק אומנות..

רות
רות
2 שנים

מצב הזוי….לקעקע את הגוף ולהיצטלם בעירום, לא מכובד לאב לילדים. כמו שנאמר: אם בארזים נפלה שלהבת, מה יאמרו איזובי הקיר???