"פתחתם לי עין" מה קרה למירי כהן? וגם האיחוד המרגש עם בעלה יורי אחרי ההחלמה מהקורונה!

Share on facebook
Share on whatsapp

השמועה אומרת...

למרות החיסון השלישי, מירי כהן שכיכבה בעונה האחרונה של "האח הגדול" שיתפה שחלתה בקורונה ורגע לפני ההחלמה והאיחוד המרגש עם בעלה יורי קרה הדבר הלא נעים והמלחיץ הבא. פתחו עליה עין? כך השתעשעה עם עוקביה אך התוצאות בהחלט נוראיות.

שתפו

Share on facebook
Share on whatsapp

נראה שהעניין סביב כוכבת "האח הגדול" מירי כהן ממשיך להתעצם גם כמעט חודשיים לאחר סיום העונה ויציאתה מהבית בתור המודחת השמינית ונראה שהסקרנות סביב הדבקותה בנגיף הקורונה תורמת לא מעט. ועכשיו היא חושפת שמעבר לתסמינים הרגילים בעקבות הקורונה, היא סובלת גם מתסמין אחד שקשור המון לנושא אליו התעסקו לא מעט מגיבים ועוקבים.

 

כהן חשפה שהיא סובלת מנשירת שיער חמורה ביותר, דבר שהלחיץ אותה עד מאוד והודיעה לעוקביה:"דיברנו על זה שמהקורונה ינשור לי מהשיער, ואמרתי לכם שפתחתם לי עין על השיער.. אז מסתבר שפתחתם לי עין על השיער"

"פתחתם לי עין" מה קרה למירי כהן? וגם האיחוד המרגש עם בעלה יורי אחרי ההחלמה מהקורונה!

ואז הציעה פתרון שכנראה גרם למספר עוקבים לגחך מכיוון שלא מעט פעמים מירי "הואשמה" בכך שיש לה תוספות שיער ושיערה אינה טבעי:"אתם יודעות מה חשבתי לעצמי עכשיו? שאם זה יהיה המצב וככה השיער ימשיך לנשור לי הרי אם הוא ינשר ככה לא ישאר לי בסוף שיער. אז יש לי פתרון, אני פשוט ישים תוספות. אתן גם ככה אומרות שיש לי תוספות! אז אני אשים תוספות."

 

בהמשך מירי הראתה כמה שיער יצא לה בחפיפה אחת:"תחשבו שזה מה שאני מראה לכם. אני לא רוצה להראות לכם מה היה על הרצפה. הרצפה הייתה מלאת שיערות שסירקתי.." והוסיפה:"תראו כמה שיער זה מלחיץ. גם יש לי המון שיער אני יודעת ויש לי רזרבות אבל זה המון, אני יודעת זה המון.. מלחיץ!"

אך נראה שפרק הקורונה של כהן הסתיים והיא הספיקה להחליף את הקטעים מהבידוד והשיער האבוד בסרטון מרגש בו היא מתייחדת עם בעלה יורי בפעם הראשונה לאחר ההחלמה. שיהיו רק בשורות טובות!

2 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אסתי
7 חודשים

נגמר האח מספיק להעלות אותה פה. לא מעניינת.

אור
7 חודשים

"אני ישים"??? תלמדי עברית לפני דאת לומדת לשים ליפסטיק!
אישה טיפשה בורה ומניפולטיבית.