חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"כפוית טובה": זה מה שגרם לזעם כלפי נעמה יששכר בימים האחרונים

“כפוית טובה”: זה מה שגרם לזעם כלפי נעמה יששכר בימים האחרונים

השמועה אומרת...

כולנו זוכרים את פרשת נעמה יששכר שהסעירה את המדינה לפני כשנתיים וחצי. יששכר שנידונה ע”י בתי המשפט ברוסיה לשבע וחצי שנות מאסר בגיל הברחת סמים ולאחר כחצי שנה קיבלה חנינה ושוחררה בטיסה ארצה יחד עם ראש הממשלה ד’אז בנימין נתניהו. אך מה שקורה איתה היום גרם למספר טוקבקיסטים לרתוח ברשתות החברתיות.

שתפו

לאותה פרשיה בה הייתה מעורבת נעמה יששכר היה נקשר שמו של ההאקר הרוסי, אלכסיי בורקוב שנידון ל-9 שנות מאסר בארה”ב. רוסיה ביקשה תחילה להסגיר את אלכסיי בתמורה לנעמה במסגרת עסקת חילופי אסירים אך בקשתה לא התקבלה ע”י המדינה.

 

בימים האחרונים פורסם כי ארה”ב, זו שדנה את אלכסיי ל-9 שנות המאסר בגין מעילה של מעל ל-20 מיליון דולר בכרטיסי אשראי והתעקשה להסגרתו אליה. גירשה את אלכסיי למוקסקובה מסיבה לא ידועה. דבר שהצית מחדש את הפרשה ואמא של נעמה יששכר אף נשאלה בעניין הזה במסגרת עיתונאית.

"כפוית טובה" מה גרם לזעם כלפי נעמה יששכר בימים האחרונים?
נעמה יששכר ואמא יפה. מתוך האינסטגרם.

אמה של נעמה, יפה יששכר נשאלה מה דעתה בנושא שהוצת מחדש ובפרט על כך שאלכסיי בורקוב שנידון לתשע שנות מאסר בארה”ב בסופו של דבר הוסגר לרוסים בלי שום מידע שחושף מדוע.

 

יפה מסרה שהיא לא מוכנה להגיב בנושא ואף שהיא לא דיברה איתו לאחר שנעצר ברוסיה. עוד הוסיפה שאין או לא היה לה כלל מושג לגבי תנאי כליאתו. עוד הוסיפה יפה על כך שהיא מאוד כועסת על השלטונות בישראל שלכאורה סחרו באלכס במשא ומתן, אך לא התכוונה להוסיף ולהתראיין.

"כפוית טובה" מה גרם לזעם כלפי נעמה יששכר בימים האחרונים?
נעמה יששכר במהלך שירותה הצבאי כלוחמת. מתוך הפייסבוק שלה.

ואז הגיעה תגובתה לגבי נעמה שגרמה לטוקבקים חריפים ברשת. יפה נשאלה לשלומה של בתה נעמה יששכר והיא הגיבה:“נעמה לא גרה פה, היא עזבה אתה הארץ לארצות הברית. היא אמריקאית”.

 

המילים בהם חתמה יפה את תגובתה לנושא גרמה לכמות טוקבקים לא מבוטלת בהם הביעו זעם רב. אחת הכותבות רשמה:“‘נעמה לא גרה פה היא אמריקאית’ מעניין שכשהיית צריכה שמישהו ישחרר לך אותה פנית לישראל ולא לאמריקה.. כפיות טובה במיטבה”

 

עוד תגובה שעלתה בהפכה למדורגת ביותר:“קוראים לזה עיסקת חילופי סוכנים. ישראל יצאה הכי מטומטמת. גם נתנה אדמות בירושלים גם נתנה נכס אנושי. מה קיבלנו? תיירת חסרת זהירות.”

 

מה דעתכם על תגובתה של אמה של נעמה יששכר? לגמרי לגיטימי או שאתם חושבים אחרת? דברו אלינו בתגובות למטה.

Subscribe
Notify of
guest
59 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רחלי
רחלי
2 שנים

האמא צריכה להתבייש.
צריך ללמוד לקח להבא.

חן
חן
2 שנים

אמריקאית חחחחח ניראית כמו תימנייה מראש העין אנשים חיים בסרט !!

מן
מן
2 שנים

עדיף שתשאר שם ותיקח אליה גם את האמא כפויית הטובה