מרגש: ליהיא גרינר ממש לא ציפתה להפתעת יום ההולדת הזאת!

מרגש: ליהיא גרינר ממש לא ציפתה להפתעת יום ההולדת הזאת!

השמועה אומרת...

ממש היום ב-10\10, חוגגת כוכבת הרשת והריאלטי שעשתה לא מעט רעש וכותרות בתקופה האחרונה – ליהיא גרינר את יום הולדתה ה-37. ונראה שאת ההפתעה המרגשת הבאה היא לא ממש צפתה.

שתפו

רק לאחרונה סגרה גרינר סופית את סאגת הפרסומים שהובילו לסערה עצומה נגדה לאחר תגובתה לאסון הר מירון בכך שביקשה סליחה בדמעות מכל מדינת ישראל רגע לפני יום הכיפורים האחרון ואף חשפה את התקופה שעברה בעקבות הפרשה:“ישבתי שבעה בלי אובדן, הרגשתי שאני עצמי מתתי. רצחתי את הנשמה שלי”.

 

ועכשיו כשכל התקופה האפלה הזאת מאחוריה, הגיע הזמן לחגיגות בטיימינג הטוב ביותר: יום הולדתה ה-37 של גרינר שחל ממש היום ולכבודו, אחותה של גרינר, עדי הגיעה לארץ בחשאיות גמורה וללא ידיעתה כשנתיים לאחר שנפגשו בפעם האחרונה והפתיעה אותה בדרך מקורית במיוחד.

OMG!! ליהיא ואחותה עדי ברגע האיחוד המרגש

האחות עדי הגיע לפתח תקווה כל הדרך מלוס אנג’לס הרחוקה רק כדי להפתיעה את אחותה ולהיכנס לתוך “קופסה מתפוצצת” – קופסה גדולה במיוחד בה התחבאה וברגע שילדת יום ההולדת ואחותה ליהיא התקרבה היא פרצה משם בהפתעה וזאת לאחר שנתיים שלא התראו ודיברו בשיחות וידאו בלבד.

 

“אחותי הגיע לישראל מלוס אנגלס בהפתעה כדי שנחגוג יחד את היום הולדת שלי מחר!!! אחרי שנתיים של ‏שיחות וידאו אנחנו ביחד. כמה געגועים. ‏איזה כיף להיות יחד. ‏תודה לאמא שלי על המתנה הכי מדהימה שיכולתי לבקש.” כתבה גרינר. החברה הטובה נעמה קסרי הגיבה:“מרגש עד דמעות”. לגמרי!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lihi Griner Tzabar (@lihisunshine)

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות