"למה לסכן ככה את החיים של אמא שלה?" ליאור קוקה ואמה עברו ניתוח וחטפו ביקורות ברשת!

“למה לסכן ככה את החיים של אמא שלה?” ליאור קוקה ואמה עברו ניתוח וחטפו ביקורות ברשת!

השמועה אומרת...

כוכבת הריאלטי והקונדיטורית ליאור קוקה חשפה לא פעם את הרצון העז לשינויים באפה, בתחילת השנה היא פיסלה את האף באמצעות הזרקת חומצה והפעם היא החליטה להתגבר על הפחד מסכיון הניתוחים ועשתה זאת ביחד עם אמה. לצד התשבוחות על האומץ, הביקורות ברשת כמובן לא איחרו לבוא.

שתפו

ליאור קוקה נכנסה הבוקר(שני) יחד עם אמא שלה, גלית קוקה לניתוח אף משותף אותו החליטו לחשוף שלב אחרי שלב ברשתות החברתיות. לאחר שהצופים והעוקבים נחשפנו לא מעט למשפחה בסדרת הריאלטי המשותפת שלהם “קוקה בע’מ” וברשתות החברתיות. היום הגיע אולי רגע השיא – האם והבת אזרו מספיק אומץ כדי להיכנס יחד לחדר הניתוחים כדי לשפץ את האף.

"למה לסכן ככה את החיים של אמא שלה?" ליאור קוקה ואמה עברו ניתוח וחטפו ביקורות ברשת!
ליאור וגלית קוקה לפני הניתוח.

תחילה התיעודים בסטוריז של קוקה הרגישו כמו סרט מתח, ליאור שהייתה לחוצה מאוד לקראת הניתוח והזדקקה ל”משהו להרגעה” חיכתה לאמא שלה שהייתה הראשונה להיכנס לניתוח שלה שהתבצע בהרדמה מלאה וסיפרה:“אהבת חיי המלכה שלי עשתה ראשונה.. וכשהייתה בהתאוששות הכניסו אותי לניתוח. לא ראינו אחת את השניה אבל מספרים שאיך שהיא התעוררה היא שאלה אם הפסקתי לבכות, ובשניה שאני התעוררתי שאלתי אם אמא בסדר”.

"למה לסכן ככה את החיים של אמא שלה?" ליאור קוקה ואמה עברו ניתוח וחטפו ביקורות ברשת!
גלית קוקה לאחר הניתוח

ואז הגיע תורה של ליאור עצמה שיצאה מאותו הניתוח בטיימינג קרוב לאמה והרגיעה את העוקבים:“וזאת אני בסדר ברוך השם וגם אימוש. שותות מים ואוכלות ארטיק קרח באשפוז. כולם פה מקסימים ברמות וד”ר מאייר נסיך של החיים!!” ואלה תמונות האחרי שלאחר מכן רצו חזק ברשתות:

ליאור קוקה וגלית, מתוך הסטורי של הבן.

מלבד הפרגונים על האומץ של האם והבת שהחליטו להיכנס לניתוח המשותף עלו גם מספר טוקבקים באינסטגרם של ערוץ חדשות מוביל של עוקבים שלא כל כך עפו על המהלך בלשון המעטה. אחת הכותבות באה בביקורת כלפי ליאור וכתבה:“יפה שבת נותנת לאמא שלה להיכנס להרדמה מלאה ולסכן את חייה כדי פחות לפחד… מילא אם זה הפריע לה גם אבל לעשות בשביל הבת שלה ממש מטופש..”

 

תגובה נוספת של עוקב שהייתה מעט קיצונית אך זכתה לשלל לייקים ותגובות נוספות:“‘אמא שלי חיבקה אותי ואמרה לי נעשה את זה ביחד וככה תפחדי פחות אמרה האמא לבתה בכניסה לגטו ורשה. “תזכרי שאני פה כל הזמן, איתך, ואין כוח שיכול לנצח אותנו’. בדיוק אז חלפה על פניהן ליאור קוקה ובמבט מזלזל סיננה ‘אפשר לחשוב, עברת פעם ניתוח אף? אין לכן מושג מה זה סבל אמיתי'”

"למה לסכן ככה את החיים של אמא שלה?" ליאור קוקה ואמה עברו ניתוח וחטפו ביקורות ברשת!
ליאור קוקה לפני ואחרי(בקרוב)

מה דעתכם על ההליך הרפואי שעברו יחדיו ליאור קוקה ואמא שלה שהצטרפה אליה בין היתר כדי לתת לה חיזוק? דברו אלינו בתגובות למטה!

4 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירב אברג'יל
1 שנים

ימותו הקנאיםםםםםם❤שאפו על האומץץץץ💋

אנונימי
1 שנים

חוצפנים בושה זה החלטה של האם עים לעזור לה ולתמוך בה ולכו תדעו אולי היא גם רצתה לעשות את השינוי הזה איזה אמא תותחית
לאב יו קוקה

כוכי
1 שנים

תעזבו אותם בשקט שנאת חימם בושה